23 Лютого, 2020, 19:52

«Нива» – Полісся» – 0:0. Коментар Олега Шумовицького

Сьогодні, 23 лютого, «Нива» провела контрольний поєдинок проти житомирського «Полісся», одного із лідерів нашої групи «А» другої ліги. Гра пройшла на СК «Нива». Вона викликала інтерес не лише у вінницьких фанів, але й у групи поліських ультрас, які жваво підтримували своїх улюбленців.

Наша команда провела поєдинок у такому складі: Гурідов (в), Альохін, Попов, Дворовенко, Федорук, Калітов, брати Брижчуки, Демченко, Громок, Браславський. На заміну виходили Мукомел (в), Подкуйко, Загорулько, Івашків, Підопригора.

В першому таймі підопічні Олега Шумовицького мали певну перевагу і кілька разів могли відкривати рахунок. Після перерви гра більш вирівнялася, але «Нива» також реально могла вразити ворота суперників. Запам’ятався удар Тимофія Брижчука із вигідної позиції – у руки воротаря. А також помилка голкіпера гостей – в простій ситуації він випустив шкіряну кулю, яка дивом не залетіла у сітку, а пішла за межі поля.

Отже, 0:0. Нашій команді не вдалося взяти реванш у «Полісся» за нещодавню виїзну поразку із рахунком 2:3. Хоча, зрозуміло, результати у товариських поєдинках не мають особливого значення. Водночас радує те, що малюнок гри «Ниви» з кожним матчем стає все більш цікавішим.

Гру прокоментував головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький:

– Ми не реалізували низку гольових моментів. Водночас нивівці виконали установку на гру, добре зіграли в обороні. Вже спостерігається взаєморозуміння між гравцями. Треба бути сміливішими в атаці, і тоді все буде гаразд! А ось до лінії захисту і півзахисту у мене немає претензій.

– Олеже Сергійовичу, що можна сказати про гру «Полісся»?

– В першому таймі ми мали перевагу. Після перерви вийшов повністю інший склад житомирян, і вони виглядали більш свіжими. А взагалі «Полісся» – це хороша, добротна команда.