fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Листопада, 2021, 16:58

«Нива» пішла на зимову перерву лідером клубного заліку ДЮФЛ України. Претендує на вихід до Еліт-ліги

Завершилася перша половина Дитячо-юнацької футбольної ліги України. У вищій лізі в чотирьох вікових категоріях виступає ФК «Нива». У кожній із них створено по чотири підгрупи, по 10 команд у кожній.

Всі нивівські команди наразі серед лідерів  в своїх підгрупах. Детально це прокоментував директор ОДЮСШ «Нива» і водночас голова ДЮФЛ Вінниччини Ігор Коваль.

Поки найкращий результат серед юних нивівців – у команди 2008 р.н. під керівництвом Валентина Вишталюка і Андрія Бобрівського. Після зіграних матчів першого кола і двох ігор другого кола вона впевнено лідирує. Відрив вінничан від найближчого переслідувача «Миная» – вагомі 9 очок!  Він збільшився в останньому турі, після розгрому минайців із рахунком 4:0.

-До завершення групового етапу – сім ігор. Після цього команди, що посіли 1-2 місця у групах, виходять до фінальної частини. ДЮФЛ України відновлюється у березні наступного року, – нагадав Ігор Коваль.

«Нива» 2007 р.н. (тренери – Олександр Бессараб і Микола Загоруйко) – на другому місці в групі. Вона зберігає всі шанси на вихід до фінальної пульки. Лідирує тут «Рух». Вінничани відстають на чотири очки і водночас на стільки ж випереджають «Минай», що йде третім.

Тим часом нивівці 2005 р.н. і 2006 р.н. посідають треті сходинки у своїх групах і також мають шанси на проходження до наступного етапу.

-Результатами в цілому ми задоволені. Бо в клубному заліку ДЮФЛ України йдемо першими із 98 очками. На другому місці «Рух» – 81 очко, на третьому «Минай» – 74.  Лише переможець клубного заліку за підсумками всього сезону підвищиться в класі. Зокрема, із вищої ліги перейде до Еліт-ліги. Маємо на це хороші шанси, – прокоментував Ігор Коваль.

Також Ігор Коваль наголосив, що спортивна школа «Нива» відчуває підтримку з боку однойменного професіонального клубу та, зокрема, його президента Артура Загорулька. Серед іншого, він придбав для нивівців усіх чотирьох вікових груп, що виступають у ДЮФЛ України, по два комплекти ігрової форми, тренувальні і спортивні костюми, вітровки.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу