fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Жовтня, 2021, 16:20

«Нива» – «Нива» U-19 – 8:1. Тренування із підвищеною відповідальністю

В зв’язку із тим, що багато гравців ЛНЗ захворіли коронавірусом, матч «Ниви» у Черкасах перенесли на інший термін. Паузу вирішили заповнити матчем із «Нивою» U-19, яка виступає в чемпіонаті Вінниччини серед аматорів.  Гра пройшла сьогодні, 16 жовтня, на Центральному міському стадіоні.

«Нива» почала поєдинок у такому стартовому складі:  Шкарбан (в), Хохлов, Петрик, Сербул, Бондар, Маляренко, Брижчук, Зеленевич, Худік, Георгієв, Козьбан. На заміну виходили: Гавриленко (в), Кучер, новачок клубу Панасюк,  Мулик, Гемега, Громок, Чухно, Костюк.

Підопічні Володимира Циткіна жваво почали гру і постійно насідали на ворота юнаків. Не дивно, що перший тайм вони виграли із розгромним рахунком 5:0. За словами Ігоря Маляренка, далася взнаки якісна підготовка до складного поєдинку із ЛНЗ.

Після перерви «Нива» U-19 відіграла один м’яч, а професіонали відзначилися тричі. Отже, 8:1 на користь основної команди. Гольовими дублями відзначилися Козьбан, Маляренко і Георгієв, а ще по разу забивали Кучер і Мулик.

Матч прокоментував головний тренер «Ниви» Володимир Циткін:

– Те, що матч із ЛНЗ був перенесений, ми сприйняли нормально. Адже здоров’я – понад усе. Тому оперативно прийняли рішення зіграти матч проти «Ниви» U-19. Він був корисним для обох команд. Адже ми маємо підтягувати молодь. Вона отримала шанс себе проявити, а для основної команди це було тренування із підвищеною відповідальністю.

Вважаю, що «Нива» U-19 зіграла у свою силу. Вона мала непогані моменти, молоді гравці старалися.

Наразі ведемо підготовку до домашнього матчу із «Лівим берегом» (Київ), лідером групи «А». Це виклик для «Ниви». Дуже сподіваємося на підтримку вболівальників. Чекаємо, що на стадіоні буде багато глядачів!

Преслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу