fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Вересня, 2021, 20:59

«Нива» на класі здолала АФСК

Вінницька «Нива» зробила гарний подарунок вінничанам на День міста. Вона в рамках восьмого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга) розгромила столичний АФСК (Київ) – 4:0.

Команда Володимира Циткіна провела гру в такому складі: Шкарбан (в), Бондар, Хохлов, Борячук, Калітов (к), Громок (Слінкін), Георгієв (Гемега), Кучер (Козьбан), Маляренко (Брижчук), Загорулько (Мулик). В складі гостей вийшов екс-гравець «Ниви» минулорічного складу Богдан Нагайський.

Наша команда домінувала протягом практичного всього поєдинку. На 18-й хвилині після розіграшу ауту рахунок відкрив граючий президент Артур Загорулько. На 31-й хвилині його подвоїв активний Віктор Георгієв, розрядивши свою гармату з позиції, трохи ближчої лінії карного майданчика.

А за дві хвилини до перерви наша команда отримала право на 11-метровий. Його заробив Ігор Маляренко. Артур Загорулько реалізував покарання – 3:0.

В другому таймі «Нива» мала багато гарних нагод, аби збільшити свою перевагу, але реалізувала лише один шанс. На 54-й хвилині Віктор Георгієв блискучим розрізним пасом «пошив у дурні» захисників. Артур Загорулько вийшов сам-на-сам із голкіпером Максимом Примаченком і не схибив. Отже, хет-трик нашого граючого президента і загальний рахунок 4:0.

В завершальний час Бондар, Брижчук, Калітов та інші нивівці намагалися збільшити перевагу і нагадати вболівальникам відомий хіти про Аргенту і Ямайку, але не судилося. Також запам’ятався дебют 15-річного Володимира Мулика, який змінив на полі граючого президента.

Після фінального свистка фанів порадував салют. Його клуб організував до Дня міста і з нагоди чергової перемоги.

Наступну гру «Нива» через тиждень проведе в гостях проти одного із лідерів «Діназа» (Вишгород). Ця гра матиме велике значення у боротьбі за призові місця групи «А» Другої ліги.