fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
5 Січня, 2021, 17:37

«Нива» із хорошим настроєм розпочала рік: виграла «Winter DevRain Сup»

Сьогодні, 5 січня, у Вінниці фінішував відкритий зимовий чемпіонат міста з футболу «Winter DevRain Сup». Змагання, яка отримало назву на честь спонсора,  відбувалося у двох лігах. У вищому дивізіоні за коловою системою грали 5 команд. Тут виступала вінницька «Нива», в складі якої виділялися Олександр Борячук, Артур Загорулько, Дмитро Попов, Максим Підопригора, Артем Осмоловський. Нивівцям протистояли аматорські колективи. Тому для профі змагання мало статус одного із етапів підготовки до сезону.

В стартовій грі «Нива» здолала «Інтер АТ» (Гавришівка) – 1:0, а закріпила успіх перемогою на «ЕМС-Поділля» (Вінниця) – 4:2. Далі були бойові нічиї із «Феніксом» (Селище) – 1:1 і багаторазовим переможцем різних міських змагань «ЯСКО» (Вінниця) – 3:3. Таким чином нивівці здобули першість у турнірі «Winter DevRain Сup», залишивши позаду «ЯСКО», «Інтер АТ» та решту опонентів.

За словами керівників «Ниви», таким чином наша команда із хорошим настроєм увійшла до Нового 2021 року. Тепер гравці йдуть у відпустку. А наприкінці січня плануються навчально-тренувальні збори щодо підготовки до чемпіонату України.

 Пресслужба ФК «Нива», фото зі сторінки «DevRain Сup»

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу