fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
19 Лютого, 2020, 21:17

“Нива” – «Епіцентр» (Дунаївці) – 5:2

У середу, 19 лютого, вінницька “Нива” приймала ФК «Дунаївці» (Хмельницька область). Гра пройшла на СК «Нива».  ФК «Епіцентр» (Дунаївці) – сильний аматорський клуб, який готується дебютувати у другій лізі. Тому, як і очікувалося, гра вийшла непростою для нашої команди. Кілька десятків глядачів підтримували «Ниву» на трибунах.

Наша команда вийшла на поле в такому стартовому складі: Гурідов (в), гравець на перегляді, Федорук, Попов, Дворовенко, Демченко, Подкуйко, брати Брижчуки, Браславський, Загорулько. На заміну виходили Громок, Підопригора, Івашків, Бондарчук, Мукомел (в) і Соловей.   

В першому таймі гості забили м’яч, а «Нива» у відповідь відзначилася двічі. Капітан Ярослав Браславський увірвався в карний майданчик та загнав м’яча в сітку. Другий гол було забито після індивідуального проходу Артура Загорулька. 2:1 після першого тайму. 

Після перерви команди обмінювалися атаками, але все ж відчувалася певна перевага господарів поля.  Третій м’яч «Нива» провела зі стандарту. Після подачі кутового удару головою ціль вразив гравець, який перебуває на перегляді. ФК «Епіцентр» відповів гольовим пострілом. Але статус-кво відновив влучним пострілом нивівець Дмитро Івашків.

«Остаточну крапку» в матчі, після флангової передачі Громока, поставив Підопригора. Отже, 5:2, перша перемога вінницької «Ниви» в контрольних поєдинках у 2020 році.  

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу