fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Листопада, 2021, 18:57

«Нива» 2011 р.н. здобула бронзу Всеукраїнського турніру на Київщині

Всеукраїнський дитячий футбольний турнір “Джерело Forest Cup” фінішував у місті Буча (Київська область). У ньому взяли участь 12 команд 2011 р.н. Вони представляли Чернігівську, Хмельницьку, Київську і Вінницьку області.
Перше місце зайняла збірна ДЮСШ № 15 (Київ). На другому – «Мрія» (Хмельницький). На третьому – «Нива» 2011 р.н. під керівництвом тренерів Петра Анісіма і Юрія Коваля.

Призи, як кращі гравці турніру, отримали нивівський воротар Максим Літинський і захисник Олександр Барчук. За словами тренерів, справжніми лідерами турніру і нашої команди були Іван Грицюк, Дмитро Варварук, і Тимофій Коваль. Їм вручили приз глядацьких симпатій.
-Хочу подякувати своїм гравцям за проявлений характер, яскраві емоції і волю до перемоги, – прокоментував Юрій Коваль.

За словами Юрія Коваля, в цьому році «Нива» 2011 р.н. здобула медалі на всіх міжнародних і всеукраїнських турнірах, де брала участь.
-Наша команда складає гідну конкуренцію «Динамо» (Київ), «Руху» (Винники), «Чорноморцю» (Одеса) та іншим провідним футбольним школам України, – додав Юрій Коваль. – Змагання “Джерело Forest Cup” було заключним у 2021 році, таким чином ми підбили підсумки сезону. Наступного року плануємо поїхати на міжнародні турніри у Польщі та Італії, а також на найсильніші юнацькі змагання в Україні.

Склад команди «Нива» 2011 р.н.
Воротарі: Максим Літинський, Тимофій Тихолаз.
Захисники: Владислав Галайко, Олександр Барчук, Іван Вовненко, Владислав Ткачук, Вадим Івасик, Олександр Вовковинський, Володимир Маркевич, Денис Іванов, Володимир Гончарук. Півзахисники: Іван Пронько, Макар Халамендик, Дамір Колчанов, Дмитро Шевченко, Максим Дорош, Олександр Марущак, Дмитро Варварук, Тимофій Коваль.
Нападники: Василь Побережний, Андрій Пенешкевич, Іван Грицюк, Назар Постоюк.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу