fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
25 Жовтня, 2021, 17:28

«Нива» 2011 р.н. стала віце-чемпіоном срібної ліги Utmost Cup

У Вінниці фінішував престижний міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2010 р.н. Utmost Cup. Він був розбитий на дві ліги – «золоту» і «срібну» (серед дублюючих складів). В основному турнірі серед 40 команд перемогу здобула команда «Рух» (Винники, Львівська область). В фіналі вона із рахунком 1:0 подужала «Динамо» (Київ).

Найкращий результат серед вінницьких команд показала «Нива» 2011 р.н. під керівництвом досвідчених тренерів Петра Анісіма і Юрія Коваля. Нещодавно вона виграла аналогічний Utmost Cup серед однолітків, а тепер гідно виступила у «срібній» лізі проти на рік старших опонентів.

В турнірі дублюючих складів клубів було створено дві групи по 4 команди. Із них далі виходили перші і другі місця. «Нива» здолала другі склади таких клубів: столичної ДЮСШ № 15 – 3:0 (голами відзначилися Тимофій Коваль, Ілля Якимчук, Тимофій Затайдух), вінницької «Прем’єр-Ниви» 2010 р.н – 3:0 (дубль Тимофія Коваля, Данило Шлехт), одеського «Чорноморця» – 3:0 (Тимофій Коваль, Дмитро Варварук, Ілля Якимчук), «Прем’єр-Ниви» 2011 р.н – 3:0 (дубль Дениса Юрчука, Ілля Грицюк) і знову «Чорноморець» – 4:0 (Дмитро Варварук, дубль Артема Смоляка, Тимофій Коваль).

На жаль, в поєдинку за золото юні нивівці поступилися чернівецькій «Буковині» із мінімальним рахунком – 0:1. Вінничани володіли перевагою, не реалізували купу гольових моментів. «Ниву» навіть влаштовувала нічия, але через помилку вони пропустили прикрий м’яч.

Отже, в активі команди Петра Анісіма і Юрія Коваля – срібні нагороди в командному заліку, а також індивідуальні призи. Зокрема, кращим      гравцем став Дмитро Варварук, а кращим нападником змагання – Ілля Якимчук.

Нині «Ниву» 2011 р.н. вже прагнуть бачити на кращих українських і європейських турнірах у 2022 році. За цими дітьми вже стежать скаути українських футбольних грандів.

-Наші футболісти не відчули, що зі старшими на рік суперниками боротися складніше, ніж з однолітками. Взагалі ми грали досить легко.   Можливо, було б складніше за умови участі в турнірі основних складів, – прокоментував тренер «Ниви» 2011 р.н. Юрій Коваль

Склад «Ниви» 2011 р.н.

Воротар: Жученко Назар;

Захисники: Ілля Литвишко, Кирило Шакалов, Володимир Лужков, Денис Юрчук, Вадим Немченко, Юрій Жуков;

Півзахисники: Данило Шлехт, Назар Пустовіт, Артем Смоляк, Іван Грицюк, Дмитро Варварук; Нападники: Тимофій Затайдух, Ілля Якимчук, Арарат Погосян, Тимофій Коваль.

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу