Футбольний клуб "Нива" Вінниця
24 Грудня, 2017, 10:55

Нивівців нагородили на виконкомі обласної федерації футболу

На виконкомі Вінницької обласної федерації футболу, який пройшов у конференц-залі готелю «Поділля», були підбиті підсумки року та окреслені подальші плани.

Вів засідання голова цієї громадської спілки Ігор Гатауллін. У президії були перший заступник голови обласної федерації футболу Семен Ханук, заступник начальника спортуправління ОДА Олександр Олійник, голова обласної організації ФСТ «Колос» Сергій Татусяк, голова обласної організації ФСТ «Динамо» Валерій Кузьмін, почесний президент СФК «Нива» Василь Вовк, гравець першого складу вінницького «Локомотиву» Михайло Петров та інші шановані особистості.

Члени виконкому затвердили результати першого кола аматорських обласних баталій. У вищій лізі наразі лідирують «Світанок Агросвіт» (Шляхова, Бершадський район), «Факел» (Липовець) і «ЕМС-Поділля» (Вінниця), у двох групах першої ліги – «Горизонт» (Хоньківці, Могилів-Подільський район)) і ФК «Володимир» (Тиврів). Загалом у чемпіонаті області виступають 29 команд.

– Ми пишаємося тим, що цього сезону до обласного чемпіонату додалося одразу 11 нових колективів, – зазначив спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко.

Затвердили й результати першого кола обласної Дитячо-юнацької футбольної ліги. Там виступають 59 колективів, розбитих на вищу і першу ліги. Погодили календар спортивно-масових футбольних заходів на 2018 рік. За словами Ігоря Гатаулліна, обласна федерація футболу тепер проводить щороку на два десятки більше змагань, ніж було кілька років тому. Щомісяця це близько десятка турнірів.

Було оприлюднено результати конкурсу  кращих районних та міських федерацій футболу з розвитку дитячо-юнацького та масового футболу. За підсумками 2017 року перемогла Могилів-Подільська районна федерація.

З особливою цікавістю слухали керівника «Ниви» Василя Вовка, адже професійна команда – це вершина обласного футбольного айсберга. До того ж наступного року відзначатимемо 60-річчя вінницького ФК майстрів.  Василь Васильович подякував за підтримку нивівців з боку очільників влади області (Валерій Коровій) та Вінниці (Сергій Моргунов). Вона відчувалася й в 2017 році, буде продовжуватися й надалі.

Василь Вовк підкреслив, що питання підвищення «Ниви» в класі не знято з порядку денного. Але в 2018 році клуб чекає кадрова перебудова, якою опікуватиметься головний тренер Денис Колчин. Бо, за словами почесного президента клубу ставка на масове запрошення досвідчених гравців з інших регіонів не виправдала себе повною мірою. Про це свідчать результати команди. Тому «Нива» тепер опиратиметься у першу чергу на молоді доморощені таланти. Ці кадри куються у «Ниві-2», що виступає у вінницькій Прем’єр-лізі.

Завершився захід масовим нагородженням футбольних фахівців і функціонерів з нагоди 25-річчя обласної федерації футболу. Відзнаки вручали Ігор Гатауллін і Семен Ханук. Серед нагороджених – Василь Вовк, спортивний директор “Ниви” Михайло Куниця, нещодавно призначений тренер із науково-практичної підготовки професор Віктор Костюкевич, капітан Колінс Нгаха.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу