fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Вересня, 2017, 13:38

Нивівські вболівальники вимагають покращення результатів

Другий сезон існує вінницька професійна футбольна команда другої ліги «Нива-В». Вона є флагманом місцевого спорту, адже щоматчу збирає тисячі вболівальників на трибунах. А за виступами нивівців слідкує на два порядки більше прихильників, які мріють про відродження потужного ФК у місті над Бугом. Адже, нагадаємо, у 90-х роках наш колектив грав у елітному дивізіоні, доходив до фіналу Кубку України, виступав у єврокубках.

Керівництво «Ниви-В» декларує за мету підвищення в класі. Команда нашого міста  у цьому сезоні суттєво посилила склад. Але поки що не може вибратися із середини турнірної таблиці, перебуваючи на шостій позиції в групі «А» серед десяти команд (до першої ліги виходять дві з них). У восьми проведених поєдинках поточного чемпіонату нивівці двічі перемогли і аж шість разів зіграли внічию.

Третього вересня на СК «Нива» наш клуб вчергове розійшовся миром ­– із сусідом по турнірній таблиці «Буковиною» (Чернівці) – 1:1. У складі «Ниви-В» гол з пенальті на доданих хвилинах першого тайму, зрівнявши рахунок, провів захисник Олександр Дугієнко. Наш колектив цілий тайм грав у чисельній більшості через видалення гравця суперників за другу жовту картку. Але так і не спромігся  вирвати омріяну перемогу. Після гри нивівці певний час вибачалися перед незадоволеними вболівальниками біля сектору ультрас.

Головний тренер «Ниви-В» Володимир Горілий сказав, що готовий піти у відставку, якщо так вирішить керівництво клубу.

–  Ми винні перед вболівальниками. Я не шукаю виправдання. Але перемоги над «Буковиною» нам не вдалося досягти через погану реалізацію створених гольових моментів і не найкращий на сьогодні атакувальний потенціал, – зазначив Володимир Горілий.

Віце-президент «Ниви-В» Вадим Кудіяров розуміє вболівальників, які вимагають змін у клубі задля покращення його результатів. За словами віце-президента нивівців, керівництво клубу ніколи раніше не втручалося у роботу тренерського штабу. Але нині воно розуміє, що «Ниві-В» необхідні кардинальні кроки для виходу з кризи.

– Я не бачу у команді необхідного психологічного настрою. Хоча у неї є всі нормальні складові для досягнення результату: гідний рівень зарплат, хороша спортивна база, харчування і житло у іногородніх гравців. Тобто футболісти забезпечені всім необхідним, а перемог не бачимо, – сказав Вадим Кудіяров.