fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
19 Січня, 2017, 17:50

“Ниві-В” мають виділити мільйон з обласного бюджету

Вінницька футбольна команда «Нива-В» отримала додаткове фінансування і тепер зможе взяти участь у другому колі другої ліги, повідомляє Vlasno.info.

Відповідне рішення виділити команді 1 мільйон гривень погодили депутати вчора, 18 січня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

– Ми ще раніше передбачали загальні асигнування на підтримку командних видів спорту. У нас є команди, які беруть участь у першості України – це футбол, волейбол, баскетбол. Загалом передбачалося 1,9 мільйони на ці види спорту. Але зараз, для того, щоб забезпечити участь футбольної команди у другому колі, прийняли рішення виділити мільйон гривень на команду. Разом з тим я отримав доручення від голови облдержадміністрації, щоб виділити департаменту спорту додатково один мільйон гривень, аби компенсувати їм ці видатки, – пояснив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Як зазначив посадовець, фінансова допомога команді виділяється, оскільки вони знаходяться у «підвішеному» стані і мають зараз вирішити, можуть вони подаватися на участь у другому колі другої ліги чи ні.

Джерело: vlasno.info

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу