fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Серпня, 2018, 7:30

«Нива» здолала «Гірник-Спорт» – 2:1. Вийшли до третього раунду Кубку України!

Ця гра була дуже важливою для «Ниви». Адже наша команда перед цим три домашні поєдинки чемпіонату України зіграла внічию. Тому перемога над «Гірником-Спортом» була дуже важливою і необхідною для колективу Василя Вовка і Дениса Колчіна. Цікаво, що команди одного разу зустрічалися в фіналі Кубку Ліги – проводився й такий турнір. Тоді нивівці перемогли із рахунком 4:0. Але зараз здолати колектив із Горішніх Плавнів було набагато складніше. Бо він все ж виступає у першій лізі, а «Нива» – у другій.
Денис Колчін здійснив ротацію складу. На поле вийшли одразу шість футболістів, які отримували останнім часом із різних причин мало ігрової практики і переважно виходили на заміну. Серед них – воротар Максим Гурідов, який зіграв перший офіційний поєдинок у складі «Ниви». До речі, Денис Колчін був вимушений дивитися поєдинок із трибуни. Він вперше у тренерській кар’єрі був видалений з поля у попередньому матчі з «Поділлям» і зараз відбував покарання. Що стосується гостей, то вони підійшли до матчу у Вінниці в гарному настрої, адже здобули дві домашні перемоги поспіль у першій лізі.
В першому таймі активніше виглядали вінничани, але гольових моментів практично не виникало. Приміром, на 7-й хвилині форвард Віктор Коровіков, який відновився після травми і розпочав матч в основі, трохи не дотягнувся до м’яча. Тиск нивівців не прийшовся по душі «гірникам», які почали фолити. На 34-й хвилині був вимушений залишити поле травмований форвард Максим Яськов, якого змінив Михайло Шестаков.
Суддя додав до основного часу тайму дві хвилини. У цей період двічі збивали Віктора Коровікова. Рефері Анастасія Романюк (Івано-Франківськ) призначила небезпечний штрафний. Після його розіграшу Михайло Шестаков пробив головою поруч зі штангою.
У перерві футбольним м’ячем нагородили юного вболівальника «Ниви» Артема. Це зробив наш земляк, президент Федерації футболу Ужгорода Віктор Запрутняк. Артем регулярно ходить на матчі і постійно правильно вгадує результати. Зараз хлопчик вказав на перемогу господарів. Це надихало на оптимізм!
І дійсно, одразу після перерви наші футболісти заграли активніше. По воротам пробивав Ігор Маляренко, а першим на добиванні був наш джокер Михайло Шестаков, який й відкрив рахунок. Пройшло лише кілька хвилин, і Віктор Коровіков відкрив лік своїм м’ячам за «Ниву». Він скористався помилкою на виході кіпера гостей Романа Данкевича і технічно перекинув м’яча через нього. 2:0!
Вінничани занадто довго святкували, розслабилися і через дві хвилини «Гірник-Спорт» розмочив рахунок. Після прострілу із лівого флангу простріл завершив Андрій Шевчук. Захисники «Ниви» не встигли за ним. 2:1.
З цього часу гра пішла на зустрічних курсах, і гольові моменти виникали біля обох воріт. Шанси відзначитися мали гравці «Ниви» Долінський, Коровіков, Федосов. Автор м’яча гостей Шевчук кілька разів небезпечно вицілював головою. Але непогано діяв Максим Гурідов, а в одному випадку нашу команду врятувала поперечина.
На 82-й хвилині збили Шестакова, і «Нива» отримала право на пенальті. Віктор Коровіков міг зробити гольовий дубль. Але Роман Данкевич вгадав лівий кут і забрав удар.
Інтрига трималася до самого фінішу. Арбітр додала 4 хвилини. На останній з них в карному майданчику «Ниви» збили автора гола Андрія Шевчука. Свисток судді не мовчав. Але пенальті не було призначено – натомість «гірник» побачив перед собою гірчичник за симуляцію.

Отже, «Нива» пройшла до третього раунду Кубку України. Головний тренер нашої команди присвятив цю звитягу своїй коханій дружині Наталії!