fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Червня, 2018, 16:05

«Нива» виходить із відпустки і розпочинає тренувальний збір

Сьогодні, 21 червня, СФК «Нива» виходить із нетривалої відпустки і проводить своє перше тренування на СК «Нива» в плані підготовки до нового сезону. Подробиці клубній прес-службі повідомив тренер нашої команди Юрій Солов’єнко.

– Цей тренувальний збір триватиме до початку нового чемпіонату, до якого лишилося менше місяця. Лише, напевно, гравці матимуть вихідні по неділях. І поділу підготовчого періоду на кілька зборів не буде.

– Юрію Леонідовичу, де проходитимуть тренування?

– Деякі – на СК «Нива». Не на полі, а в парку «Хімік»! Але основна частина робота планується на трав’яних полях – Центрального міського стадіону і ВНТУ.

– Є точні відомості про втрати в нашому колективі?

– У деяких футболістів завершилися контракти чи завершуються через місяць – два. Як вони будуть пролонговані – це не моя компетенція. Тобто про зміни у складі говорити зарано.

– На збір запрошені гравці на перегляд?

– У нас є певні напрацювання щодо потенційних новачків. Вони будуть запрошуватимуться протягом всього збору. Але не у перші дні. Для початку необхідно зустрітися команді.

– Які контрольні матчі плануються?

– Це ще у підготовчій стадії . Вже наступного тижня плануються два домашні матчі. Але точних відомостей чекайте пізніше.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу