“Нива-В” запросила особливих дітей на віп-місця подивитися футбол

Їх сім’ї офіційно називають «ті, що потрапили в складні життєві ситуації». Наприклад в Никити є ще два братика. Їх виховує одна матір. В інших дітей життя склалось по різному: чиясь сім’я тікала від війни, чиїйсь батьки втратили роботу або зловживають алкоголем.  Але об’єднує їх і те, що вони займаються в одному спортивному клубі.

Діти є членами спортивного клубу «JUMP», який діє під патронатом ГО «АССЕТ» та «Полум’я надії». Малеча давно мріяла побувати на справжньому футбольному матчі. І ось, 5 листопада 2017 року, завдяки президенту клубу «Нива-В» Василю Вовку та його дружині Тетяні мрія маленьких вінничан здійснилась.

— Нас посадили на VIP-місця. Це було просто крутилезно! Я так кричав, коли наші забили перший гол. Напевно, голосніше за всіх. Хоча й «Нива» програла, але футболісти молодці. Для мене вони все одно найкращі, — розказує журналістці «20 хвилин» дев’ятирічний Микита Іскандеров.

Матір Оксана Іскандерова, яка сама виховує трьох дітей, зазначає, що давно не бачила таких очей в дітей.

— Мої сини світились від щастя. На матч вони збиралися ще з вечора суботи. Підготували теплі куртки та парасолі. Я запитала, чи вони готові сидіти під дощем дві години. Вони впевнено відповіли, що звісно готові, — розказує Оксана.

Спортивний клуб для особливих дітей відкрився в вересні цього року. Керівник гуртка Віталій Лесик зібрав навколо себе близько 15 хлопчиків та дівчаток.

-Це дуже різні діти. В них різні долі та різні проблеми. Але, якщо їх зараз не підтримати та не дати уваги, хто знає що буде з ними через рік. В наш час багато підлітків тікають з дому через конфлікти в сім’ї. В подальшому вони стають на кримінальну стежку. Ми не лише займаємось спортом. Наша мета – стати для дітей справжніми друзями та допомогти їм зробити правильний вибір. Ми пропагандуємо здоровий спосіб життя без шкідливих звичок, — зазначає Віталій.

Ці діти мають багато мрій. Вчора в них з’явилась ще одна – подивитися, як тренуються вінницькі футболісти.

— Дуже хочу хоч одним очком глянути, як тренуються гравці «Нива Вінниця» та потиснути руку кожному, — розповідає про свою мрію Артур, брат Никити.

Матч закінчився. На жаль вінницькі футболісти поступилися з рахунком «1:2». Але в житті 13 дітей це був один із найщасливіших днів. А ще команда поповнилась вірною групою вболівальників. За словами дружини президента клубу «Нива Вінниці» Тетяни Вовк, ці діти будуть запрошуватися на всі домашні матчі ФК.


Джерело: 20 хвилин