fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Жовтня, 2016, 10:42

«Нива-В» заповнить паузу в чемпіонаті товариською грою у Вінниці

Наступний тур в чемпіонаті України (друга ліга) «Нива-В» пропускає – через непарну кількість команд. Паузу вирішили заповнити товариською грою.

В неділю, 9 жовтня, команда Василя Вовка поспарингує у Вінниці, на СК «Нива». Суперник нивівців поки що невідомий. Орієнтовний час початку матчу – 16:00.

Які саме завдання ставитимуться на гру, прес-службі клубу прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Солов’єнко.

– Юрію Леонідовичу, в цьому матчі деякі основні гравці відпочиватимуть?

– Напевно, так. Це футболісти, які майже без замін грали 10 – 12 турів. Можливо, вони все ж вийдуть на поле, але зіграють мінімум часу. Або тільки тренуватимуться перед грою разом з командою. Цей матч – гарна можливість отримати ігрову практику тим виконавцям, які не мали її достатньо в поєдинках другої ліги і Кубку країни.

– В цій грі в складі «Ниви-В» будуть переглядатися нові гравці, потенційне підсилення?

– Планується, що на оглядини приїде лише один виконавець. Але глобального перегляду (5 – 7 футболістів) ніхто робити й не збирався. Нам зараз потрібно вирішувати інші завдання. Бо наступний домашній поєдинок з «Інгульцем-2» пропускає (через перебір жовтих карток) правий захисник Владислав Когут. І нам буде потрібно знайти, хто зможе замість нього закрити цю позицію. Також перед поєдинком з «Інгульцем-2»  плануємо й певні інші зміни в ігровому малюнку колективу.

– Травмованих гравців немає?

– Лише Максим Малахов, але він травмований не перший день. Цей гравець поки навіть не тренується індивідуально.

– В тренувальному матчі результат ролі не гратиме?

– В першу чергу ця гра допоможе нам закрити проблемні позиції, які були виявлені після попередньої гри (0:3 з «Рухом»). Але водночас не маємо права не вигравати цей матч, інакше нас ніхто не зрозуміє. Ми ставимо завдання досягти максимального результату, незалежно від суперника.

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу