Футбольний клуб "Нива" Вінниця
5 Листопада, 2016, 18:21

«Нива-В» в Одесі зазнала поразки від «Реал Фарми». Коментар Юрія Солов’єнка

На жаль, сьогодні, 5 листопада, «Нива-В» в Одесі зазнала 7-ї поразки в чемпіонаті України (2-а ліга). Це сталося в матчі 17-го туру з «Реал Фармою», який був сусідом вінничан по турнірній таблиці.

На поле вінничани вийшли в такому складі: в. Кулініч – Борячук, Момотенко, Іоша, Когут, Попов, Яськов, Загалевич, Колінс (к), Бобович, Браславський. В першому таймі обидві команди грали стримано. Гострих і тим більше гольових моментів практично не було. При цьому одесити домінували на полі, але впевнено грав наш захист і воротар Артем Кулініч. На перерву суперники пішли з нулями на табло.

В другому таймі одесити посилили гру і методично створювали один за одним гострі моменти. На 63-й хвилині сильним і точним ударом метрів з 25-и одеситу Артему Кулішенку вдалося вразити наші ворота. 1:0.

Господарі поля продовжували активно діяти і гостро атакувати. Кульмінацією матчу стала кінцівка. На 90-й хвилині після подачі кутового Ярославом Браславським в метушні біля воріт господарів поля вони забили автогол. 1:1!

Все ж наші футболісти не спромоглися втримати нічию. На 2-й доданій хвилині, після чергової атаки, рослий захисник одеситів Павло Новицький головою з близької відстані забив другий гол.

Гру прокоментував в.о. головного тренера «Ниви-В» Юрій Солов’єнко.

– Одесити в другому таймі більше за нас контролювали м’яч і створювали небезпечні моменти біля наших воріт. Зрозуміло, дуже прикро за рахунку 1:1 на останній хвилині доданого часу пропустити гол і зазнати поразки. Наші футболісти, безумовно, старалися, і нічия була дуже близько. В останніх матчах року будемо намагатися досягнути кращого результату.

Наступну гру 18 туру «Нива-В» проведе 9 листопада також на виїзді – в Новій Каховці проти «Енергії».