fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
19 Вересня, 2016, 6:06

«Нива-В» в 1/16 фіналу Кубку України приймає МФК «Миколаїв»

По жеребкуванню вінницькій «Ниві-В» в 1/16 фіналу розіграшу Кубка України  в суперники дісталася команда першої ліги ФК «Миколаїв». Матч відбудеться в середу, 21 вересня, на спорткомплексі «Нива». Початок – 17.00. Тож запрошуємо всіх на стадіон.

В історії вінницького футболу вже були періоди, коли наша команда вигравала у грандів тодішнього СРСР і України. Наприклад, у СКА (Ростов-на-Дону), «Шахтаря» (Донецьк), доходила до фіналу Кубку України і навіть грала в єврокубках. В разі перемоги над ФК «Миколаїв» в наступному раунді нивівці, скоріше за все, прийматимуть команду Прем’єр-ліги: «Динамо», «Зорю», «гірників» тощо.

Наразі наша відновлена у професійному футболі «Нива-В» стає «на ноги», крок за кроком підвищує рівень своєї гри. Керівництво клубу, тренери та самі футболісти прагнуть не тільки по максимуму виступити у 2-й професійній лізі, а й просунутися у сітці розіграшу Кубку України якомога далі.

Почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк оприлюднив мету команду в нинішньому розіграші Кубку України:

– СФК «Нива-В» подолав два попередніх етапи Кубку України (ми у 1/16), в тому числі, не варто гнівити Бога, завдяки вдалому жеребу. Тепер потрібно долати не просто сильні клуби, а багаторічно професійні колективи, які виключно на досвіді можуть нам втерти носа. Наступний суперник – ФК «Миколаїв» з 1-ї ліги ПФЛ. Але завдання таке. Пройти два найближчі етапи й вийти у чвертьфінал. Розуміємо, що у випадку виграшу в миколаївської команди (а матч відбуватиметься у Вінниці), на нас очікують у тому числі «Динамо» (Київ), «Шахтар» (Донецьк), «Зоря» (Луганськ), «Дніпро» (Дніпро)… Та маємо приклад своїх попередників… 20 років тому…

%d0%b0%d1%84%d0%b8%d1%88%d0%b0

Прес-служба СФК «Нива-В»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу