Футбольний клуб "Нива" Вінниця
29 Жовтня, 2016, 14:00

Нива-В 2:1 Тепловик. Текстова трансляція.

logoNiva 2:1 %d1%82%d0%b5%d0%bf%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba
(:ico_twist_f:) Фінальний свисток! Домашня перемога Ниви-В з рахунком 2-1! Вітаємо вінницьких вболівальників!
90+2 (:ico_yellow:) Перша жовта картка у матчі. “Нагороджений” нею Євген Паньковецький.
Три хвилини компенсовано арбітром
90′ (:ico_reverse:) Остання заміна від Солов’єнка. Замість Борячука Олександра на полі з’являється Віталій Заторський.
89′ (:goal:) Гол! Відразу ж відіграють один м’яч гості. Артур Комар відзначається. 2-1 на табло.
88′ (:goal:) ГООООЛ! Колінс впевнено пробив у лівий верхній кут. Голкіпер вирішив не гадати і залишився стояти на місці.
87′ (:ico_twist_fp:) Пенальті! Заробляє Яськов. Пробиватиме капітан Ниви-В – Нгаха Колінс.
85′ (:ico_reverse:) Дмитра Загалевича міняє Євген Паньковецький.
85′ (:ico_reverse:) Заміна в Тепловика. Слободяна Андрія міняє Ярослав Сем’янчук.
81′ Сольні проходи – одна з сильних сторін Ярослава Браславськоого. Ось і зараз він це демонстрував, пройшовши великий відрізок і, якимось чином обійшовши захисника, який був у вигіднішій позиції. Проте з реалізацією Ярославу сьогодні не дається, в намаганні обійти воротаря він знову перетримав м’яч і не зміг довершити момент.
80′ Яськов демонструє прекрасну швидкість, проте її не вистачило аби дістатись до м’яча, яким заволодіває голкіпер Тепловика.
78′ Момотенко виніс м’яч з лінії воріт, але до цього арбітр вже зафіксував гру рукою в гостей.
75′ (:ico_ugol:) Кутовий для гостей. Без небезпеки.
70′ (:ico_reverse:) І відразу Солов’єнко проводить ротацію. Автора голу, Дениса Бобовича міняє Ігор Маляренко.
70′ (:ico_reverse:) Друга заміна у складі Тепловика. Замість Андрія Громолюка на поле виходить Денега Богдан.
67′ Прекрасний момент мав Ярослав Браславський. Був абсолютно вільний у карному майданчику гостей, проте завозився з м’ячем і пробив погано. М’яч заблокували захисники.
65′ Бобович в падінні небезпечно замикав подачу біля самісінької дальньої штанги. Трохи неточно.
61′ (:ico_reverse:) Заміна у складі Тепловика. Замість Оренчака на полі з’являється номер десятий.
60′ Вище воріт пробивав Худоб’як. Намагається покращити свої показники кращий бомбардир другої ліги, але це у нього сьогодні не вдається.
50′ (:ico_ugol:) Кутовий подавали франківці. Захисники Ниви впоралися.
(:ico_twist_f:) Перший тайм завершено! Нива попереду, завдяки вдалому відрізку у другій половині першому таймі.
45+2′ Худоб’як Ігор пробивав з лінії карного майданчику – неточно.
Дві хвилини компенсовано до основного часу першого тайму.
45′ Браславський з правого флангу прострілював на Колінза, проте захисники відкинули м’яч на Борячука. Дуже хороша позиція була в захисника, проте пробив він несильно і точно в руки голкіперу.
40′ Пожвавішали господарі після забитого голу, більше атакують і намагаються на куражі створити моменти для збільшення рахунку.
38′ Ніхто не відгукнувся на подачу Бобовича, яку він виконував з небезпечної точки після стандарту.
(:goal:)35′ ГООООЛ! Після стрімкої контратаки нивівці виходили три в три. Яськов віддав направо на Бобовича, який в свою чергу мав варіанти з прострілом на дальню, або скидкою під удар назад на Яськова, проте вирішив пробити. І правильно зробив. Хоч кут був гострим, проте голкіпер гостей був безсилим перед гарматою Бобовича!
34′ В контратаку вибігали гості, проте скористатися потенційною небезпекою не змогли.
32′ А ось це вже було більше схоже на пенальті. Яськов в штрафній падав, але арбітр вважає, що його не зачепили ногою.
31′ А тепер у нашому карному майданчику лежить Комар. Арбітр послідовний – і тут без порушення.
27′ Браславський падав у карному майданчику. Арбітр показує “підіймайся” – пенальті не буде.
25′ Нивівці пробують шукати щастя у контратах. Після останньої з них, по лівому краю пробігав Яськов і на завершення пробив з лівої – нажаль, неточно.
23′ (:ico_twist_f:) Фолять нивівці поблизу власного карного майданчику. Вирішили розіграти його гості: Комар віддавав пас низом, на який відгукнувся Дербах, пробивши точно в руки Кулінічу.
17′ Нічого небезпечного не відбувається на полі, проте більше контролює м’яч Тепловик.
12′(:ico_twist_f:) Пошкодження отримує другий номер гостей. Лікарі на полі. Гравець зможе продовжити гру.
8′(:ico_ugol:) Кутовий удар подавали франківці. Без небезпеки для воріт Ниви-В.
4′ Початок матчу несе спокійний характер. Команди грають обережно.
(:ico_twist_fone:) Матч розпочато!

Просимо пробачення за технічні неполадки і невчасний початок трансляції.

Стартові склади команд:
Нива-В: Кулініч – Борячук, Момотенко, Іоша, Когут – Попов, Загалевич, Колінз, Яськов, Бобович – Браславський
Запасні: Бабійчук, Заторський, Маляренко, Костенко, Паньковецький, Ключик
В.о. головного тренера: Юрій Солов’єнко
Тепловик: Вульчин, Громоляк, Прошак, Француз, Гапончук, Оринчак, Комар, Бойко, Дербах, Слободян, Худоб’як
Запасні: Плетеницький, Денега, Геник, Сем’янчук
Головний тренер: Володимир Ковалюк

Головний арбітр: Олександр Солов’ян (Київ)

Господарі поля мають одну втрату – через перебір жовтих карток гру змушений пропускати лівий вінгер вінничан Володимир Поліщук. У гостей ситуація зі складом важча – відразу три гравці не зможуть прийняти участі у грі, це захисник Владислав Приймак та півзахисник Орест Януш, які також перебрали з “гірчичниками” і найбільша втрата – атакуючий хавбек, капітан команди Володимир Боришкевич, який отримав серйозне пошкодження в останній грі Тепловика з Рухом.

На даний момент вінницька “Нива-В” іде восьмою в загальнокомандному заліку другої ліги, набравши 20 очків, а івано-франківський “Тепловик” має 17 очок в активі і розмістився на десятій сходинці турнірної таблиці.

Вітаємо усіх вболівальників футболу! Зовсім скоро, о 15:00 розпочнеться матч “Нива-В” Вінниця — “Інгулець-2” Петрове. Текстовий онлайн-репортаж з місця події сьогодні для вас вестимуть Богдан і Максим Токарі.
Для всіх любителів обговорювати події матчу в режимі live створена гілка для обговорення. Запрошуємо 🙂