fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
10 Жовтня, 2016, 11:40

«Нива-В» розгромила збірну аматорських клубів Вінниччини. Коментар Юрія Солов’єнка

«Нива-В» пропускала 13-й тур в чемпіонаті України з футболу (друга ліга). І заповнила паузу товариським поєдинком проти збірної аматорських клубів Вінниччини, яку очолив тренер Ігор Маковей. Поєдинок завершився розгромом любителів – 6:2. В складі «Ниви-В» гольовими дублями відзначилися Ярослав Браславский і Михайло Костенко. Цікаво, що один з голів у відповідь провів Володимир Поліщук, який виступав за обласну збірну. До неї  входили вінничани з різних клубів чемпіонату області, які пішли «Ниві-В» назустріч і погодилися зіграти в матчі.

– Ми віддали до збірної області кількох гравців, щоб гра стала цікавішою. Я вдячний футболістам-аматорам, які витратили свій час і допомогли нам провести тренування з підвищеною відповідальністю. Також дякую організаторам поєдинку, арбітрам, тренеру суперників Ігорю Маковею і глядачам. Команда клубів області виглядала непогано, і нам довелося докласти чималих зусиль для досягнення перемоги, – каже старший тренер «Ниви-В» Юрія Солов’єнко. 

– Юрію Леонідовичу, під час товариського матчу ви водночас переглядали потенційних дебютантів. Хтось серед них може підсилити колектив у міжсезоння?

– Всі вони, як виявилося, не сильніше за наших наявних гравців. А нам потрібні вищі класом виконавці. До того ж раніше ми вже запрошували на перегляд всіх найкращих гравців з аматорських клубів Вінниччини. Вони тоді або не підійшли, або не захотіли виступати за наш клуб. З того часу нічого не змінилося, і ми ставимо крапку. Скоріше за все, селекція на Вінниччині вже завершилася. Доведеться звертати увагу на інші регіони.

– В цьому матчі команда відпрацьовували тактичні схеми перед домашнім матчем з «Інгульцем-2»?

– Лише частково. Повною мірою це може бути лише за наявності повного складу команди на полі. Адже ми дали можливість відпочити гравцям, які несли на собі основний вантаж відповідальності в останніх 7 – 8 турах. Деякі взагалі не виходили на поле (Нгаха, Бобович, Момотенко, Кулініч), інші виходили лише на 15, 30 чи 45 хвилин.

%d1%84-096 %d1%84-099 %d1%84-100 %d1%84-104 %d1%84-106 %d1%84-109

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу