fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
28 Січня, 2017, 16:34

«Нива-В» провела перший контрольний поєдинок у 2017 році

СФК «Нива-В» сьогодні, 28 січня, провів перший контрольний поєдинок у 2017 році. Це була двостороння гра команди. У ній взяли участь як гравці, які перебувають на контракті з клубом, так і потенційні новачки. Причому поділу на старожилів і тих, що перебувають на перегляді, не було. «Зелені» змагалися проти «білих». Матч викликав певний інтерес у глядачів, яких зібралося кілька десятків. Вболівальники стояли біля кромки поля і спостерігали за цікавими футбольними подіями. До речі, найактивніші з них разом з футболістами допомагали розчищати арену від снігу, готуючи її до поєдинку.

Матч тривав три тайми – перші по 30 хвилин, заключний – 20 хвилин. Стартовий відрізок пройшов з перевагою гравців у зелених футболках. На 16-й хвилині рахунок з пенальті відкрив Ярослав Браславський. На 21-й хвилині його подвоїв ударом головою наш молодий футболіст Максим Малахов, який відновився після важкої травми. Змінив перевагу зелених на 23-й хвилині гравець, що перебуває на перегляді, під № 20. Отже, 3:0.

В другому таймі гра майже вирівнялася, рахунок не змінився. В третьому таймі тренери дали можливість вийти на поле перспективним юним гравцям ДЮСШ «Прем’єр-Нива», і малюнок гри змінився. Білим вдалося провести два м’ячі у ворота опонентів – 3:2. Один з голів забив Андрій Маляренко, молодший брат нападника «Ниви-В». На фініші зелені збільшили перевагу – 4:2.

– Контрольна гра пройшла плідно. Але більше інформації тренерський штаб отримає від поєдинків з іншими суперниками, а не двосторонніх матчів. Зокрема, 1 лютого «Нива-В» вдома приймає учасника аматорського чемпіонату України «Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька область). Початок гри на СК «Нива» – 13.00. Вхід – вільний, – cказав в.о. старшого тренера «Ниви-В» Юрій Солов’єнко.

16195347_1108481575940993_9178889315159492383_n 16265350_1108481512607666_3959826000679897708_n a 005
a 007 a 008 a 011 a 013 a 017 a 022 a 025 a 029