Футбольний клуб "Нива" Вінниця
22 Червня, 2017, 21:38

«Нива-В» провела двосторонню гру. Фото, коментар Володимира Горілого

22 червня «Нива-В» провела перший контрольний поєдинок у міжсезоння. Це була двостороння гра, яка відбулася на фоні дворазових тренувань. Грали три тайми по 20 хвилин. Команді Нгахи Колінса і воротаря Максима Бабійчука (в помаранчевих манішках) протистояв склад з Ярославом Браславським і воротарем Андрієм Кліщуком (зелені). На поле вийшли і кілька потенційних кандидатів до складу «Ниви-В».

Поєдинок проходив досить жваво. Було чимало боротьби, флангових проривів, гострих моментів. Рахунок вдалося відкрити «помаранчевим» на початку другого тайму – потужним пострілом з кута карного майданчику відзначився Тарас Овчар. 1:0!

Перевага цього складу відчувалася й надалі. Хоча й «зелені» мали гострі моменти – приміром, практично віч-на-віч виходив Ігор Маляренко, але замість удару прострілив, і підставити ногу ніхто не зміг. Наприкінці третього тайму за фол на активному Тарасі Овчарі було призначено пенальті. Його чітко, як завжди, реалізував Колінс Нгаха. Останній м’яч провів потенційний новачок «Ниви-В», який чітко перекинув м’яча через Андрія Кліщука, який вчергове вийшов далеко вперед. Отже, 3:0.

Наступний контрольний матч «Нива-В» проведе 27 червня в Києві, на «Оболонь-Арені»,проти місцевої «Оболоні». Початок поєдинку – о 17.00.

Головний тренер «Ниви-В» Володимир Горілий відповів на кілька запитань прес-служби клубу.

–. Двостороння гра в порівнянні з контрольним матчем – це велика різниця. Але це все одно краще, ніж грати з юнацькою командою «Полісся» (Житомир), що нам пропонували. Таку команду ми могли б і тут знайти.

– Володимире Івановичу, як показали себе потенційні кандидати? Один з них навіть м’яч забив.

– Гол – це ще не найголовніший показник. У нас ще є час, щоб придивитися до цих гравців і побачити їх у тренувальному процесі. Чекаємо на перегляді інших футболістів.

– Чи достатньо швидко рухалися і тактично грамотно діяли сьогодні нивівці?

– Ми провели тижневий цикл тренувань, після чого у гравців накопичилися втома. Це було видно.

– Наш наступний суперник – «Оболонь» …

– В цій грі результат не матиме особливого значення. Адже гравці підійдуть до нього на фоні дворазових тренувань. До того ж, на матч з киянами, планується, під’їде група потенційних новачків. Тому поєдинок має бути бойовим і дасть нам необхідну інформацію.