Футбольний клуб "Нива" Вінниця
25 Вересня, 2016, 16:05

Нива-В 4:0 Поділля. Текстова трансляція.

logo 4:0 %d0%b5%d0%bc%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%bc%d0%b0_%d1%84%d0%ba_%d0%bf%d0%be%d0%b4%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%8f

(:ico_twist_f:) Фінальний свисток! Матч завершується з рахунком 4-0 на користь Ниви-В!
М’яч пройшов за повної і беззаперечної переваги вінницької команди. Якщо у першому таймі хмельниччани ще огризалися небезпечними контратаками, то у другому почали з’являтися біля володінь Кулініча значно рідше. Вінничани ж, після чотирьох забитих голів спокійно контролювали хід поєдинку і до власних потенційно небезпечних моментів почали відноситись вальяжніше. Вболівальники Поділля не повинні нарікати на рахунок, адже він міг би бути значно більшим.
Дякуємо за увагу!
Чотири хвилини додано арбітром до основного часу матчу
88′ (:ico_yellow:) Жовта Колінзу за жорсткий фол на Колеснікові.
87 (:ico_ugol:) Ще один розіграш кутового нивівцями не завершується нічим вартим уваги.
87′ (:ico_ugol:) Після подачі з кутового, Колінз пробиває не сильно, проте голкіпер не фіксує м’яч, а переводить його знову на кутовий.
84′ Потенційно небезпечна атака нивівців завершується оффайдом, в який забрався Колінз.
80′ Колесніков пробиває точно в руки воротарю, але тому вдається зафіксувати м’яч лише з другої спроби.
79′ (:ico_ugol:) Після розіграшу кутового, захисники Ниви справляються з ударом.
78′ Спокійно проходить гра. Одні вже не хочуть, інші не можуть.
76′ Борячук пробивав. Неточно.
72′ (:ico_reverse:) Юрій Солов’єнко також оголошує заміну. Замість Момотенка на поле виходить Коломієць.
68′ (:ico_reverse:) І ще одна заміна гостей. Ліповуз – out. Бабак – in.
68′ (:ico_reverse:) Право на заміну використовує тренер гостей. Замість Джурка на полі з’являється Чуловський.
68′ Яськов зміщується з правого флангу в центр і віддає передачу на Колінза, удар якого блокує захисник. Кутовий для Ниви.
67′ (:ico_yellow:) Жовту картку отримує Якубов Алішер.
66′ (:ico_reverse:) Максим Яськов дебютує в цьому сезоні. З’являється він на полі замість Браславського.
63′ Браславський з чудової позиції пробиває в дальній кут воріт. Черговий сейв від Дворника.
62′ Борячук пробивав штрафний удар. Справляється з сильним ударом в ближній кут воротар гостей.
61′ (:ico_yellow:) Гірчичник отримує Колесніков. Небезпечний штрафний пробиватиме Нива.
58′(:goal:) 4-0 Колінз забиває! Маляренко віддає передачу на Колінза, і той пробиває в дальній кут!
57′ (:ico_ugol:)  Після подачі з кутового Маляренко промахується на метр від стійки воріт.
57′  Небезпека! Борячук пробиває у “дев’ятку”, м’яч воротарем переведено на кутовий.
56 (:ico_reverse:) Заміва у складі Ниви-В. Замість Бобовича на полі з’являється Маляренко.
55′ (:ico_ugol:) (:goal:)  ГООООЛ! 3-0 Після подачі кутового, не надійно грає оборона гостей, даючи змогу Іоші обробити м’яч і пробити низом в лівий кут воріт. Рикошетом від штанги, м’яч залітає у ворота.
54′ (:ico_yellow:) Жовта картка Морговському
54′ В невисокому темпі проходить гра, більше контролює м’яч Нива-В.
50′ Неточно пробиває по воротах Ниви-В один з нападників подолян.
49′ (:ico_twist_f:) Фолить в атаці Борячук. Небезпечний удар по ногах.
На полі з’являється двадцять третій гравець – чорний песик 🙂 Причому стається це уже втретє за матч. Настирливий.
(:ico_twist_ftwo:) Розпочався другий тайм.
(:ico_twist_f:) Перший тайм завершено!
Прекрасний тайм від команд ми спостерігали. Подільське дербі поки що виправдовує всі очікування вболівальників. Перший тайм від початку і до кінця був дуже багатий на небезпечні моменти. Більше їх створювала Нива-В, але і Поділля не відсиджувалось в обороні, хмельничани досить часто турбували ворота Кулініча і теж були дуже близькі до голу. Але в цілому перший тайм пройшов під диктовку Ниви. Очікуємо такої ж активності від команд і у другому таймі.
(:ico_ugol:)45+1′ Останній кутовий в цьому таймі до небезпеки не призводить.
Одну хвилину компенсує арбітр до першого тайму.
45′ (:ico_ugol:) Знову кутовий, і знову несильний удар в руки голкіперу гостей.
44′ (:ico_ugol:) Награний розіграш кутового ми зараз бачимо у виконанні нивівців. Слідує передача вздовж лицьової лінії, і після довгих пошуків можливості для пробиття, все завершується несильним ударом в отвір воріт Дворника.
43′ Після двох голів Ниви, хмельниччани намагаються більше атакувати.
38′ (:goal:) ГОООООЛ! Нива-В подвоює перевагу! Браславський відзначається! Після атаки вінничан м’яч переходить до нашого нападника, який скинувши м’яч під праву ногу, пробиває в дальній кут воріт!
37′ (:goal:) ГООООЛ! Борячук вирізає прекрасну передачу на дальню стійку, де вільний Бобович розстрілює ворота Дворника з 2-ох метрів. Без шансів для воротаря!
35′ (:ico_ugol:) Після подачі з кутового, головою пробиває Нгаха. Після відскоку м’яча, Іоша намагався красиво забити п’яткою. Воротар блокує.
34 (:ico_twist_f:) Усне попередження Муляру. Небезпечна гра.
31′ Атака вінничан завершується ударом Браславського, на заваді м’ячу стає голова одного із захисників Поділля.
27′ (:ico_ugol:) На цей раз кутовий нивівці не змогли трансформувати у небезпечний момент.
27′ (:ico_ugol:) На звання героя матчу претендує голкіпер гостей – Дворник Сергій. Після прекрасної подачі Загалевича з кутового, вільний Браславський пробиває у самісінький кут воріт, але і цей м’яч витягує в чудовому стрибку кіпер.
23′ Браславський з лінії штрафного майданчика сильно пробиває в ближній кут, подільців знову виручає голкіпер.
22′ Ліповуз виконує непоганий удар з тридцяти метрів, м’яч пролітає трішки вище правої “дев’ятки”.
21′ Контратака Ниви-В 3 в 3 змарнована. Бобович віддав засильний пас на Браславського.
18′ Дуже небезпечний момент створює Поділля! Макарченко, зігравши в “стінку” з Ліповузом, увійшов в карний майданчик і з 7 метрів розстрілював ворота Кулініча. Сейв виконує наш воротар, але цим момент не завершується. На добиванні був Костишин, удар якого блокує Момотенко.
17′ Жахливе непорозуміння захисників Ниви ледве не привело до голу в наші ворота. Загралися наші центрбеки в карному майданчику і незрозумілим чином м’яч був відданий нападникам Поділля, які не використали момент, промахнувшись на декілька сантиметрів.
15′ Штрафний заробляє Нива-В біля лівої бровки поля. Після подачі Колінза, Поліщук неточно пробиває головою.
8′ З лівого флангу Колінз виконував чудову передачу в карний майданчик гостей, Загалевич, який перебував біля дальньої стійки до м’яча не дотягується.
6′ (:ico_ugol:) Знову не можуть створити небезпеки після кутового вінничани.
5′ Друга небезпека від Ниви! Загалевич, лежачи на землі, виборов м’яч для Браславського, який прекрасно обробив його і пробивав з дуже зручної позиції в ближній кут воріт Дворника, який знову рятує команду, переводячи м’яч за лінію поля!
4′ (:ico_ugol:) Багатий на кутові початок матчу. Ще один корнер дарує Поділля вінничанам. Захисники впоралися.
4′ (:ico_ugol:) Знову кутовий для Ниви-В і знову без загострення.
3′ (:ico_ugol:) Кутовий,  виконаний подільцями точно в руки воротарю.
2′ (:ico_ugol:) Ще один кутовий від Загалевича – без небезпеки.
2′ (:ico_ugol:) Загалевич подає кутовий, м’яч пролітає повз всіх.
1′ Небезпечний момент! Дуже близькою до голу була Нива-В, Браславський прорвався по лівому фланзі і віддав зрячий пас на одинадцятиметрову позначку, куди набігав Загалевич. З прекрасної позиції він пробиває по воротах, але воротар Поділля робить сейв!
(:ico_twist_fone:) Звучить свисток арбітра і матч розпочато!

%d0%bd%d0%b8%d0%b2%d1%9677

Стартові склади команд:
Нива-В: Кулініч — Борячук, Мамотенко, Іоша, Попов, Когут — Загалевич, Колінз (к), Поліщук, Бобович — Браславський
Запасні: Бабійчук, Заторський, Яськов, Маляренко, Паньковецький, Ключик, Коломієць.
Старший тренер: Юрій Солов’єнко
Поділля: Дворник – Джурко, Нестеренко, Макарченко, Ліповуз, Костишин, Морговський, Муляр, Колесніков, Степаненко, Якубов (к)
Запасні: Савчук, Шпиця, Бабак, Чуловський, Гресь, Худік, Савера.
Головний тренер: Віталій Балицький

Головний арбітр: Денисюк Дмитро (Фастів, Київська область); Асистенти: Близнюк Микола (Харків), Літвінов Геннадій (Луганськ), Кисельов Павло (Вінниця), Спостерігач: Валенко Андрій (Львів)

На даний момент вінницька “Нива-В” іде дев’ятою в загальнокомандному заліку другої ліги, набравши 14 очків, натомість хмельницьке “Поділля” замикає турнірну таблицю з 4 очками в активі.

Матч між вінницькою та хмельницькою командами називають “подільським дербі”, а отже очікуємо сьогодні на полі та трибунах особливих пристрастей та напруги. Останній матч команд між собою завершився з рахунком 3-1 на користь “Ниви-В”, нагадаємо цей матч проходив зовсім недавно, у липні, в рамках першого попереднього етапу кубку України.

Вітаємо усіх вболівальників футболу! Зовсім скоро, о 17:00 розпочнеться матч “Нива-В” Вінниця — “Поділля” Хмельницький. Текстову онлайн-трансляцію для вас вестимуть Богдан і Олександр Токарі.