fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
8 Жовтня, 2016, 8:55

«Нива-В» підтримала проект реконструкції стадіону біля олієжиркобінату

На стадіоні по вул. Гладкова, в мікрорайоні Вінницького олієжиркомбінату, за останні чверть сторіччя проводили лише косметичний ремонт. Тепер мешканці вимагають його капітального ремонту. Зокрема, пропонують обладнати там міні-футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики. В мікрорайоні олієжиркомбінату проживає близько 4 тисяч дітей і підлітків, і стадіон є чи не єдиним місцем для проведення їхнього дозвілля. Вартість проекту реконструкції спортивної арени – близько мільйона гривень.

Представники ініціативної групи запропонували реалізувати цю ідею в рамках програми «Бюджет громадських ініціатив», новий етап якої стартував у жовтні. Цей проект вже підтримали вболівальники, гравці і представники адміністрації СФК «Нива-В». Вчора, 8 жовтня, вони голосували за нього в Центрі надання адмінпослуг на Замості.

– Реконструкцію стадіону по вул. Гладкова підтримують вболівальники, гравці і керівництво СФК «Нива-В». Загалом за цей проект вже проголосували понад сотні осіб, причетних до нашого клубу. Арена зараз перебуває в незадовільному стані і на ньому не можна проводити тренування. До того ж в районі масложиркомбінату взагалі бракує спортивних споруд для дозвілля молоді, – прокоментував віце-президент СФК «Нива-ВУ» Вадим Кудіяров.

– Від імені гравців «Ниви-В» прошу підтримати вінничан проект реконструкції стадіону біля олієжиркобінату. Бо саме спорт допомагає нам будувати здорову країну, а для цього потрібна необхідна інфраструктуру. На стадіоні по вул. Гладкова футболом займатимуться юні вінничани, наша майбутня зміна, – сказав капітан «Ниви-В» Колінс Нгаха.

14479584_1211935812190290_8708092987827949479_n %d0%ba1 %d0%ba2 %d0%ba3 %d0%ba4 %d0%ba5

 

 

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу