fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
18 Вересня, 2016, 19:01

«Нива-В» на виїзді: з «Миром» – важкий мир

В матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу (2 ліга) «Нива-В» на виїзді зіграла внічию 0:0 з командою «Мир» (смт. Горностаївка Херсонської області). Цей поєдинок відбувся сьогодні, 18 вересня. На матчі було лише 250 глядачів.

Вже на перших хвилинах вінницька команда мала реальний шанс відкрити рахунок, проте м’яч влучив у хрестовину. І господарі поля також кілька разів потурбували нашого воротаря Артема Кулініча, однак він чітко діяв. Далі, згідно із тренерським рішенням вінницького штабу, щоб якось «охолодити градус», гра була переведена в центральну частину поля.

В другому таймі гострі моменти виникали і в карному майданчику  «Ниви-В», і «Миру». Але довести справу до гола так і не вдалося гравцям обох команд. Хоча нерідко боротьба точилася переважно в середині футбольного поля. «Мир» все ж більше володів м’ячем, а вінничани переважно грали «другим номером».  Отже, остаточний рахунок – 0:0.

В складі «Ниви-В» одразу четверо гравців отримали попередження: Ключик Євгеній (29), Загалевич Дмитро (51), Поліщук Володимир (90+1) і Когут Владислав (90+4). В складі господарів – 2 «гірчичника»: Кателін Євген (69), Комягін Юрій (87). Все це свідчить, що поєдинок був зовсім не мирним.

Гру прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Солов’єнко:

– Це був справжній зустрічний бій. Поле в Горностаївці дуже якісне, і тому футбол був високого рівня. Хоча ми грали «другим номером», у нас також виходили досить гострі атаки. Наприклад, у другому таймі три та навіть чотири нивівця виходили проти двох суперників. На жаль, реалізувати ці можливості не вдалося. При цьому самовіддача наших гравців була повною. Вважаю, що зароблене очко на виїзді проти гідного суперника – непоганий результат.

«Нива-В» після 10 турів набрала 14 очок і займає 9-е місце в турнірній таблиці. Тим часом три лідируючі в лізі команди ( «Рух», «Кремінь» і «Інгулець-2») заробили три очки, і їх чільне положення залишилося непорушним.