21 Вересня, 2016, 13:47

Нива-В 0:2 Миколаїв. Текстова трансляція

logo 0:2 mfc

(:ico_twist_f:) Фінальний свисток! Матч завершено.

Рахунок по грі. Нива не змогла переграти більш сильного суперника. Миколаїв виходить в 1/8 фіналу кубку України.
87′ (:ico_reverse:) Остання заміну проводить Забранський Руслан. Замість Олександра Лакусти на поле виходить Саркісян Ваге.
90+3 (:goal:) 0-2. Ловлять миколаївці нас на контратаці. Забиває Саркісян Ваге, який щойно вийшов на заміну.
86′ Притисли нивівці гостей до воріт. Вболівальники несамовито женуть команду вперед.
85′ (:ico_ugol:) Ще один кутовий для Ниви-В. М’яч винесено.
85′ (:ico_ugol:) Кутовий подають нивівці. Захисники переводять за лінію поля.
84′ (:ico_reverse:) Заміна у складі Миколаєва. Замість Юрія Батюшина – Віталій Момот.
81′ (:ico_ugol:) Кутовий нивівців не призвів до небезпеки.
80′ Браславський проходить по лівому фланзі, робить навіс і прекрасного удару головою завдає один з гравців Ниви-В. Вототар дотягується і переводить на кутовий.
77′ Після контратаки миколаївців по воротах вінничан пробивав Берко. Неточно. Варто відзначити, що вдалу заміну провів коуч гостей. Віктор Берко і гол забив і активності команді додав.
74′ Після голу ініціатива переходить до нивівців, які намагаються організовувати атаки на ворота гостей.
72′ (:goal:) Гол! Миколаїв виходить вперед. Після чергової атаки гостей м’яч знаходить Віктора Берка, який точно і сильно пробиває в дальній кут воріт. Без шансів для Кулініча.
70′ (:ico_reverse:) Останню заміну проводить Юрій Солов’єнко. Замість Сергія Коломійця на полі з’являється Дмитро Загалевич.
66′ Небезпечно пробивав Бобович з-за меж карного майданчику. Трохи вище воріт.
64′ (:ico_ugol:) Кутовий подають миколаївці. Без небезпеки.
61′ Берко, який щойно з’явився на полі пробиває з 25 метрів по воротах. М’яч пролітає в метрі від правої стійки.
60′ (:ico_reverse:) Заміна у складі Миколаєва. Замість Дмитра Кошелюка на полі з’являється Віктор Берко.
59′ Браславський виконував сольний прохід, пройшовши без підтримки одноклубників дистанцію від центру поля до напівкруга карного майданчику, звідки й пробив вище воріт.
57′
Бобович, який в перерві змінив Маляренка, зараз відпрацьовує на лівому фланзі.
56′ (:ico_reverse:) Заміна у складі Ниви-В. Замість Володимира Поліщука на полі з’являється Ярослав Браславський.
55′ Батюшин з лівого флангу зміщується до центру і пробиває по воротах. Легка здобич для нашого воротаря.
51′ Дуже небезпечний момент! Рогозинського вивели на вільний простір, і той, абсолютно вільний перед воротарем небезпечно пробивав. Кулініч рятує команду!
49′ (:ico_ugol:) Право на кутовий отримує Нива, проте виконує його дуже невдало. Від кутового прапорця послідував пас вздовж лицьової лінії, який спокійно виніс захисник гостей. Напевно незрозуміли один одного гравці Ниви-В.
48′ (:ico_yellow:) Пінчук отримує жовту картку за зрив нивівської атаки.
                          Другий тайм розпочато!
Звучить свисток арбітра – перший тайм завершено!

За статистикою перевагу в грі має Миколаїв: за володінням м’ячем вони явно попереду, за кутовими 7-0, ударів по воротах також завдавали більше, також в пасиві нивівців три жовтих картки, а в гостей – жодної. Проте за дійсно небезпечними моментами рівність – по одному їх створили суперники.

45+2′ Після контратаки Ниви-В, з-за меж карного майданчику пробивав Маляренко. Трохи вище воріт.
45+1′ Після затяжної атаки Миколаєва з правого флангу слідує подача в штрафну зону. М’яч знаходить ногу Лакусти, який намагався в красивому ударі через себе вразити ворота Кулініча. Удар став легкою здобиччю для воротаря.
                          Дві хвилини додає арбітр до першого тайму
40′ Ковальов закручував м’яч в дальню “дев’ятку” воріт Кулініча. На метр лівіше воріт.
38′ (:ico_yellow:) Знову “гірчичник” нивівцям. Цього разу небезпечно фолить в центрі поля Нгаха Колінз.
37′ (:ico_yellow:) Жовту картку отримує Поліщук за небезпечний підкат.
36′ (:ico_ugol:) Ще один кутовий миколаївців не призводить до небезпеки. Стандарти сьогодні  не є сильною стороною гостей.
35′ (:ico_ugol:) Кутовий подають миколаївці. Захисник переводить за лінію поля.
34′ Ухх, як небезпечно пробивав по воротах гостей Маляренко! Після розіграшу штрафного біля правої бровки, нападник вінничан пробивав в дальній кут воріт Чумака – м’яч проходить в лічених сантиметрах від стійки воріт!
30′ (:ico_ugol:) Ще один кутовий гостей не призвів до небезпеки.
30′ (:ico_ugol:) Після розіграшу кутового Ковальов з лівого кута карного майданчика гостро пробивав в дальній кут воріт Ниви-В, Кулініч в стрибку переводить на кутовий. Перша серйозна небезпека в матчі!
26′ Небезпечний штрафний метрів з 25 пробивав Батюшин. Точно по центру воріт – м’яч в руках Кулініча.
23′ Провалився правий фланг оборони нивівців. Когут не закрив футболіста миколаївців, який прорвавшись по лівому фланзі завдавав небезпечного прострілу, на який ніхто не відгукнувся.
19′ (:ico_yellow:) Борячук отримує жовту картку за небезпечний підкат біля лицьової лінії.
18′ Нива провела потенційно небезпечну атаку, проте Маляренко не зміг правильно розпорядитись м’ячем і в підсумку втратив його.
17′ В цілому гра проходить в нешвидкому темпі. Намагаються обережно грати команди. Ініціатива належить Миколаєву, проте поки що вони не можуть втілити її в небезпечні атаки. Нива ж обрала контратакуючу модель гри.
13′ (:ico_ugol:) “Свічку” запустив гравець гостей у штрафний майданчик нивівців, Кулініч переводить на кутовий. Після декількох негострих подач м’яч покидає межі карного майданчику господарів.
12′ Миколаївці контролюють м’яч на власній половині поля, намагаючись організовувати позиційні атаки, що поки що вдається їм погано.
9′ (:ico_ugol:) Ще один кутових для миколаївців. Знову захисники впоралися.
8′ Колінз відібрав м’яч в центрі поля і віддав гостру довгу передачу в карний майданчик гостей. На жаль, м’яч погано ліг на ногу Поліщуку. М’яч в руках воротаря.
6′ За контролем м’яча на початку гри повна перевага у Миколаївців.
2′ (:ico_ugol:) Кутовий подають гості. Без небезпеки для воріт Ниви-В.
(:ico_twist_f:) Матч розпочато!

7777777777777

Стартові склади команд:
Нива-В: Кулініч – Борячук, Попов, Іоша, Мамотенко, Когут – Колінз, Коломієць, Поліщук, Маляренко – Костенко
Миколаїв: Чумак – Сартіна, Сафонов, Рогозинський, Назаренко – Батюшин, Кошелюк, Ковальов, Павлов, Пінчук – Лакуста

Доброго вечора, шановні вболівальники! Раді вітати вас на текстовій трансляції 1/16 фіналу кубку України між командами Нива-В (Вінниця) – МФК Миколаїв. Текстову трансляцію для вас проводять Богдан Токар та Олександр Токар.