Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Жовтня, 2016, 15:00

Нива-В 2:1 Інгулець-2. Текстова трансляція.

logoNiva 2:1 ingulec-1
(:ico_twist_f:) Фінальний свисток! Матч завершено з рахунком 2-1 на користь Ниви-В! Вітаємо усіх вінницьких вболівальників!
Три хвилини компенсовано арбітром до основного часу матчу.
90′ Закидали гості м’яч за шиворот нашому голкіперу. Той не без зусиль переводисть м’яч за лицьову.
89′ Намагаються відігратися гості, Нива-В ж грає на контратаках.
86′ (:ico_reverse:) Не може далі продовжувати гру Борячук, кульгаючи, покидає він поле. Замість нього – Заторський.
85′ Потенційно небезпечна контратака Ниви-В. На жаль, Борячук віддав неточну передачу.
82′ (:ico_reverse:) Цікавий хід від тренера гостей. Новий воротар на полі: замість Завгороднього – Гурідов.
79′ (:goal:) ГОЛ! Простріл Фатія точним ударом в дальній кут завершує Коверник. 2-1.
75′ Сейв від Кулініча! Витягує наш голкіпер нелегкий м’яч, який після рикошету захисника змінив траєкторію польоту.
74′ (:ico_reverse:) Рижук з’являється на полі замість Мішиніна.
70′ (:goal:) ГООООЛ! Колінз віддає передачу на Браславського, який на замасі прибирає захисника гостей і лівою ногою поцілює точнісінько в ліву дев’ятку. Воротар супроводжує м’яч поглядом. 2-0!
 69′ (:ico_twist_f:) Поліщук пробивав з штрафного у ліву дев’ятку, проте удар вийшов слабким і голкіпер спокійно забирає його до рук.
68′ (:ico_yellow:) Жовту отримує капітан Інгульця за небезпечний фол.
67′ (:goal:) ГООООЛ! Маляренко забиває головою з двох метрів, випередивши захисника. Подача Поліщука з лівого флангу стає результативною!
65′ Знову у контратаку вибігав Інгулець. Наші захисники впорались.
64′ (:ico_ugol:) Нива-В подавала корнер. Без небезпеки.
63′ Два поспіль штрафних виконувли нивівці з двох протилежних флангів і два рази на добиванні були вінничани. На жаль, без небезпеки.
60′ (:ico_reverse:) Знову намагалися вибігти у контратаку петрівці після розіграшу кутового нивівцями. Борячук виносить за бокову лінію.
58′ (:ico_reverse:) Заміна у складі Ниви-В. Маляренко з’являється ззамість Яськова.
52′ (:ico_ugol:) Ще один розіграш кутового. Загалевич закидає “парашют”. М’яч в руках голкіпера.
51′ (:ico_ugol:) Після розіграшу кутового Загалевич засильно подавав. Вільний удар.
48′ Поліщук виконував сольний прохід по лівому фланзі, який завершився прострілом. Браславський підібрав нічийний м’яч і пробивав з лівої. Удар заблоковано захисниками.
46′ (:ico_ugol:) Після подачі кутового пробивав Кобець – неточно.
(:ico_twist_ftwo:) Арбітр сигналізує про початок другого тайму
(:ico_twist_f:) Перший тайм завершено. По нулях на табло.
Загалом перший тайм пройшов за рівної гри, проте в останні 15 хвилин нивівці підсіли, почали обрізатися і часто помилятися, чим і допомогли супернику створити три гольових моменти.
Одну хвилину компенсовує арбітр до першого тайму.
45′ Точно в руки Кулінічу подають з кутового гості. Голкіпер швидко виносить на Поліщука, який прийнявши і обробивши м’яч, подає в карний майданчик, де Браславський недотягується до круглого.
45′ (:ico_ugol:) Прострілював Коверник в штрафний Ниви-В. Іоша переводить на кутовий.
43′ (:ico_yellow:) Жовту картку отримує Браславський за зрив атаки гостей.
40′ Коверник чудовою верховою передачею виводить Мішуренка віч на віч з голкіпером, і знову рятує нашу команду Кулініч!
38′ Подача в карний майданчик нивівців – захисники вибивають точно в ноги Мішуренку, який в упор пробивав по воротах. Кулініч на висоті!
34′ (:ico_reverse:) Міняє Солов’єнко Бобовича на Поліщука. Не пішла гра у правого вінгера вінничан, запам’ятався він тільки гірчичником.
33′ Мішуренко виводить Мішеніна на ідеальну для удару позицію, але той незрозумілим чином стріляє набагато вище воріт, хоча йому абсолютно ніхто не заважав.
32′ (:ico_twist_f:) Загалевич жорстко фолить на Помазані. Гравці Інгульцяж вимагають жовтої для нашого хавбека, але арбітр іншої думки.
31′ (:ico_yellow:) Жовту картку отримує Бобович за симуляцію в карному майданчику гостей.
30′ Колінз показує прекрасну гру, виконуючи чудові по точності дальні передачі та обігруючи один в один гравців суперника.
28′ Багато боротьби і фолів у сьогоднішньому матчі.
23′ Колінз виконує довгу передачу на Бобовича, який після обробки м’яча пробивав у ближній кут – неточно.
22′ У швидку атаку вибігали вінничани, проте замало сил було для того, щоб реалізувати потенційний момент. Браславський був змушений пробивати фактично з нульового кута – воротар легко забирає м’яч до рук.
16′(:ico_yellow:) Гірчичник отримує Гладишин за відмашку. Постраждав Бобович.
15′(:ico_ugol:) Після розіграшу кутового, гравці Інгульця помчали у швидку контратаку чотири в два, проте не змогли використати потенційно небезпечний момент. Мішенін віддав незручний пас на Коверника, який, в свою чергу, не зумів точно подати в карний майданчик.
15′(:ico_ugol:) Награну комбінацію при виконанні кутового розігрували нивівці. В підсумку заробили ще один корнер.
14′ Все так же спокійно проходить гра. Нічого вартого уваги команди не можуть створити.
9′ Борячук з лівого кута карного майданчика чи то пробивав, чи то прострілював – м’яч проходить повз праву стійку.
6′(:ico_twist_f:) Помадан виконув удар зі штрафного, метрів з 25 від воріт Ниви, який заблокувала стінка. На добиванні був Фатій, який завдав сильного удару точно в руки Кулінічу. Перший удар в отвір воріт.
5′ Нічого небезпечного на полі не відбувається. Команди намагаються знайти можливості створити небезпеку.
1′(:ico_twist_f:) Фолять петрівці біля лівого флангу власного карного майданчика. Подачу, виконану нивівцями воротар відвів від воріт.
(:ico_twist_fone:) Матч розпочато!

1519812_pfc_nyva_vinnytsya

Стартові склади команд:
Нива-В: Кулініч – Борячук, Попов, Іоша, Момотенко – Колінз, Коломієць, Загалевич – Бобович, Яськов, Браславський
Запасні: Сослюк, Заторський, Поліщук, Маляренко, Костенко, Паньковецький, Ключик
Старший тренер: Юрій Солов’єнко
Інгулець-2: Завгородній, Голуб, Ходуля, Кобець, Гладиш, Фатій, Помазан, Красов, Коверник, Мішенін, Мішуренко
Запасні: Гурідов, Рижук, Стеценко
Старший тренер: Андрій Кононенко

Головний арбітр: Іван Салаш (Калуш)

На даний момент вінницька “Нива-В” іде дев’ятою в загальнокомандному заліку другої ліги, набравши 17 очків, натомість “Інгулець-2” замикає четвірку лідерів із 23 очками в активі.

Вітаємо усіх вболівальників футболу! За декілька хвилин, о 16:00 розпочнеться матч “Нива-В” Вінниця — “Інгулець-2” Петрове. Текстову онлайн-трансляцію для вас традиційно вестимуть Богдан і Олександр Токарі.