fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
9 Квітня, 2017, 13:01

«Нива-В» доєдналася до флешмобу “Скажи “Ні” договірним матчам”

CФК “Нива-В” 5 квітня доєднався до Всеукраїнського флешмобу “Скажи “Ні” договірним матчам”. Футболісти і тренерський штаб закликали не погоджуватися грати в договірні ігри і запропонували колегам із інших команд доєднатися до флешмобу. Зокрема, виступили капітан команди Нгаха Колінс і провідний форвард «Ниви-В» Валерій Сторубльовцев.

Нагадаємо, напередодні відновлення весняної частини змагань ПФЛ України спільно з Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів оголосили про запуск флешмобу, спрямованому на попередження та боротьбу з так званими договірняками – матчами з фіксованими результатами.

ПФЛ України продовжує проводити превентивні заходи, спрямовані на боротьбу з матчами з фіксованими результатами. Спільно зі Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів Адміністрація ліги звернулася до клубів із проханням доєднатися до флешмобу проти так званих договірних матчів із фіксованим результатом. Президент ПФЛ Сергій Макаров, а також очільник Всеукраїнської асоціації футболістів професіоналів Ігор Гатауллін (голова Вінницької обласної федерації футболу) першими звернулися до футболістів і тренерів клубів Ліги.

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу