«Нива» переграла «Поділля» – 1:0. Третя перемога поспіль!

Сьогодні, 13 березня, вінницька «Нива» провела черговий контрольний поєдинок. Наша команда приймала «Поділля» (Хмельницький) – 1:0. Єдиний гол в матчі забив дальнім ударом, із-за меж карного майданчику, Денис Долінський. Також нивівці мали в першому таймі пробивати пенальті (його заробив гравець на перегляді), але суддя не захотів його призначати.

Матч пройшов в цілому із нашою перевагою. Хоча розпочали вінничани не дуже впевнено.

– Спочатку суперник був більш налаштований на боротьбу, володів ініціативою. Але в середині першого тайму «Нива» переломила хід матчу і далі вела гру, – каже головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха.

– Колінсе, наша команда здобула третю поспіль перемогу. Наскільки це вагомо?

– Це підтверджує те, що ми рухаємося в правильному напрямку. Радує не стільки перемога, як організація гри в цілому. На перший план зараз виходить ігрова дисципліна. Те, що ми напрацьовуємо на тренуванні, потроху починає втілювати у життя. Хоча нам є над чи працювати.

Безперечно, результат зараз не на першому місці. Але в психологічному плані для наших футболістів відчути себе переможцями – це важливо!

16 березня «Нива» грає наступну товариську гру – з «ЛНЗ-Лебедін», володарем Кубку України серед аматорів. Поєдинок пройде у Вишневому, що під Києвом. Початок – о 15.30.

Прес-служба ФК «Нива»