fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
3 Листопада, 2018, 22:06

«Нива» переграла «Калуш» і піднялася на другий рядок в турнірній таблиці

Схоже, що виїзна поразка від «Поділля» (0:2) стала своєрідним Рубіконом для нашої команди. Вона допомогла нивівцям знайти резерви у своїй грі та покращити результати. Адже далі були виїзний розгром «Буковини» (4:0) і сьогоднішня перемога над одним із лідерів групи «А» «Калушем» – 1:0.

Мінімальний рахунок не відображає повною мірою переваги команди Василя Вовка і Дениса Колчіна. Наша команда домінувала протягом більшості ігрового часу і діяла досить переконливо на всіх ділянках поля, що не могло не сподобатися вболівальникам. Хоча, зрозуміло, необхідно взяти до уваги, що гості грали на фоні втоми після проведеного кількома днями раніше поєдинку на Кубок України.

На старті матчу «Нива» притисла гостей до своїх воріт. «Калуш» рятував лише воротар Роман Герич. Як, приміром, на 10-й хвилині, коли він нейтралізував вихід сам-на-сам Володимира Савошка. На 16-й хвилині Павло Федосов вицілював у кут воріт, але влучив у штангу. Взагалі наші хлопці постійно накочували на ворота гостей хвилі атак. «Калуш» перебував переважно у глухій обороні. У Максима Гурідова, який другий матч поспіль вийшов у основному складі, майже не було роботи. Щоб зігрітися, під час наших атак він виходив майже до середини поля. Все ж перший тайм завершився без забитих м’ячів.

А ось другий тайм вийшов набагато цікавішим та інтригуючим. Вже на 56-й хвилині Павло Федосов відкрив рахунок. Подачу кутового виконав Савошко, Найко перевів на дальню штангу, де першим на м’ячі був Федосов, який з пари метрів головою загнав його в ціль  – 1:0! До речі, й у першому колі Федосов відзначився у Калуші, що призвело до нічиєї (1:1).

Пропущений м’яч примусив калушан діяти активніше, щоб спробувати відігратися. Такий момент був у гостей в середині тайму, коли Максим Гурідов послизнувся і не міг врятувати нашу команду після удару. На щастя, шкіряна куля пройшла поруч із воротами «Ниви».

На 79-й хвилині біля власного карного майданчику сфолив гравець «Калуша» Ярослав Олевич. Він справедливо отримав другу жовту картку (сфолив проти Михайла Шестакова, який отримав пас від Федосова та рвався до воріт). І був вимушений залишити поле.

Незважаючи на чисельну меншість, гості наполегливо йшли вперед. За 5 хвилин до кінця основного часу м’яч потрапив до Владислава Танчина, який вийшов на заміну. Він метрів з 11-и пробив невлучно. «Нива» відповіла непоганим ударом зі штрафного Дениса Долінського (поруч зі штангою).

Суддя додав до основного часу чотири хвилини. У цей період «Нива» могла подвоювати рахунок. Після контратаки три нивівці вибігали на двох захисників гостей. Ігор Маляренко міг пробивати сам, але вирішив віддати у центр, на відкритого Максима Яськова. На жаль, молодий форвард нашої команди у падінні не дістав шкіряну кулю.

Після цієї перемоги «Нива» піднялася на другий рядок турнірної таблиці. Але це положення може змінитися після завтрашнього поєдинку лідерів групи: «Полісся» – «Минай»