«Нива-2» зазнала першої поразки у вінницькій Прем’єр-лізі, поступившись чемпіону області «ЕМС-Поділля»

6 листопада на стадіоні «Олімп» Вінницького національного технічного університету відбувся черговий матч у вінницькій Прем’єр-лізі. «Нива-2» грала з чинним чемпіоном області «ЕМС-Поділля» (Вінниця). У складі нивівців виступали лише три виконавці з основної команди: Денис Катрюк, Олександр Темерівський і Олександр Борячук. Вони відіграли весь матч. Решта – 16-річні юнаки з ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Напевно, саме через це «Нива-2» розгромно програла «подолянам» – 1:5 (0:3 після першого тайму). Єдиний м’яч у відповідь було забито після прострілу Дениса Катрюка, який відновився після важкої травми і буде готовий допомогти «Ниві-В» після зимової перерви.

Таким чином після дебютних перемог у вінницькій Прем’єр-лізі дублюючий склад нивівців зазнав першої поразки. Підсумок гри прокоментував тренер «Ниви-2» Валерій Базалицький (в складі команди – 14 його юних вихованців):

– Далася взнаки втома гравців ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Ми виграли в столичного «Атлета» на виїзді – 1:0. І одразу, без відпочинку, зіграли матч Прем’єр-ліги. Наробили багато дитячих помилок, хоча перевага «подолян» не була такою помітною.  Водночас я задоволений, що наші футболісти віддаються на полі. Думаю, на цих 16-річних футболістам в майбутньому буде триматися вінницька команда майстрів.

Тренер «ЕМС-Поділля» Юрій Коваль також прокоментував поєдинок:

– Матч був хорошим. В першому таймі була рівна гра. За «Ниву-2» грали молоді і перспективні хлопці. Їм дещо забракло досвіду. Ми забили швидкий м’яч, через що й отримали певну перевагу. До речі, у нас також грає багато молоді. Адже після чемпіонства в області в міжсезоння ми втратили багато лідерів. Збираємося зміцнитися в міжсезоння і дати бій командам Липовця і Бершаді в чемпіонаті Вінниччини, де ми поки йдемо третіми.

Прес-служба СФК «Нива-В»