«Нива-2» поступилася чемпіону вінницької Прем’єр-ліги «ЯСКО»

15 листопада «Нива-2» проводила заключний поєдинок у 2017 році. На полі СК «Нива» вона грала з чинним вінницької Прем’єр-ліги «ЯСКО». У складі «Ниви-2» було лише кілька місцевих гравців основної команди – воротар Павло Асаула, захисник Олександр Борячук, півзахисник Тимофій Брижчук і форвард Максим Яськов. Решта – молодь з місцевих ДЮСШ.

Після першого тайму нивівці програвали з рахунком 1:2. Один з м’ячів перед перервою вони пропустили з пенальті, а Олександра Борячука за це порушення видалили з поля. В меншості «Нива-2» не змогла вирівняти становище і в підсумку програла із рахунком 1:4.

– Тренерському штабу у цьому матчі головним був не результат, а перехід молодих гравців від дитячого футболу у дорослий. В останніх матчах «Нива-2» зіграла з провідними клубами вінницької Прем’єр-ліги – «ЕМС-Поділля» і «ЯСКО», де зібрані найсильніші футболісти-аматори Вінниччини. На жаль, у цих іграх ми не могли підтримати молодь достатньою кількістю гравців з основної команди, бо вони у відпустці, – прокоментував тренер «Ниви-2» Юрій Солов’єнко.

Прес-служба СФК «Нива-В»