fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Вересня, 2016, 18:28

Нгаха Колінс: Я щаслива людина!

У свій день народження під час вболівальницького привітання лідер вінницької “Ниви-В” дав коротке цікаве інтерв’ю, яке ми й представляємо вашій увазі.

— Вчора Ви забили гол і команда перемогла 4-0, зробивши вам приємний подарунок наперед…

Самі позитивні враження від гри, рахунок говорить сам за себе — 4:0, розгром, могли навіть і більше забити. Ми не мали права на помилку, тому що вчора було свято у консультанта команди (Володимир Рева – прим. ред.). Хлопці були налаштовані тільки на перемогу, тому що ми дивилися на турнірну таблицю і розуміли, що якщо візьмемо три очка, то наблизимось до лідерів. Тому вчора були дуже серйозно налаштовані і я думаю, що ми подарували самі позитивні емоції усім вболівальникам.

— Після кожного матчу на сайті вболівальників Ниви (niva.vn.ua — прим.ред.) проводиться опитування на кращого гравця матчу. І найчастіше в ньому перемагаєте Ви…

Можливо просто симпатія вболівальників до мене (сміється). Справа в тому, що я така людина, що якщо я виходжу на поле, то викладаюся завжди на 100%. Буває вдається, буває не дуже, але я ніколи не шкодую себе для команди. Така довіра вболівальників тільки змушує більше і більше старатися для досягнення поставленої цілі.

— Тридцять п’ять років це вже немалий вік для футболіста. Скільки ще плануєте грати?

Я думаю, що ніхто не знає, як воно буде. Саме головне — щоб було здоров’я. Буде здоров’я, буде бажання грати — я думаю що буду грати, якщо буду затребуваний. Але з іншої сторони, я не збираюся себе мучити і інших мучити. Якщо я, наприклад, завтра прокинусь і зрозумію, що все — пора на щось інше перейти, то я спокійно завершу. Я думаю, що і так в мене була хоч і скромна, але дуже цікава кар’єра. Я вважаю, що я щаслива людина! Мені дуже приємно навіть в 35 років приносити користь рідному місту.

Богдан Токар, офіційний сайт СФК “Нива-В”

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу