fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
19 Лютого, 2021, 8:58

Незабаром побачить світ другий том книги з історії вінницького футболу

Другий том  книги «Епоха вінницького футболу» друкується і надійде у продаж в середині березня. Її співавторами є Леонід Загоруйко і Леонід Абрамович.

-Книга присвячена появі та розвитку футболу в місті Вінниці та на теренах Вінницької області. Вона охоплює період з 1911 року по теперішній час.

В другому томі книги викладені матеріали про команду майстрів «Локомотив» (Вінниця) та інші команди міста та Вінницької області. Їх участь у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях і кубках добровільних спортивних товариств за період з 1958 по 1970 рік включно.

В книзі використані ексклюзивні знахідки, знайдені в архівах, оригінальні протоколи зустрічей команд, як з Вінниці, так і команд Вінницької області. А також низка фотографій з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. У виданні надано великий обсяг статистичного матеріалу, обзори матчів з газет тощо, – інформує пан Загоруйко.

Довідково

Формат книги «Епоха вінницького футболу»  А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 784 сторінки з ілюстраціями. Українською мовою. Вартість 2-го тому 530 гривень. Заявки на 2-й том книги приймаються на е-мейл: nivavinnytsia@ukr.net або телефонуйте 096-983-56-66.

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу