Футбольний клуб "Нива" Вінниця
1 Грудня, 2025, 21:21

Олександр Євтіхов: «Ми змогли повірити у свої сили»

Один із лідерів нинішньої «Ниви» Олександр Євтіхов, учасник студентського чемпіонату світу-2025, оцінив підсумки першої половини сезону. Причому не без долі самокритичності і навіть іронії.

— Олександре, чи задоволені Ви підсумками першої половини сезону?

— В цілому задоволений. Хоча розчаровував початок чемпіонату. Саме тих залікових пунктів і не вистачило, щоб бути трохи вище у турнірній таблиці.

Але, як відомо, погані коні рвуться зі старту. Тому ми набрали ходу вже по ходу чемпіонату, коли змогли підсилитися таким виконавцем, як Владислав Віталійович (Погорілий).

— Чого не вистачило, щоб бути протягом всіх перегонів в групі лідерів? Лише зараз команда піднялася на четверту сходинку.   

— Забракло очок в матчах початку чемпіонату. Бо по самій грі маємо йти значно вище у турнірній таблиці. Але у «Ниви» були проблеми щодо реалізації гольових моментів в першій частині розіграшу. Вже потім ми змогли це виправити і трохи набрали хід.

 — Чому не вдалося пройти в Кубку України «Локомотив» (Київ)?

— Не вдалося пройти «Локомотив» в Кубку, бо кияни виявилися сильнішими за нас, ось і все. Інтрига у цій грі трималась до останньої хвилини. Але суперник зміг вдало виконати штрафний і принести бажаний результат своїй команді. Ми, на жаль, не змогли цього зробити.

 — Який матч особливо запам’ятався і вдався?

— Гра на виїзді з «Буковиною-2», бо в тому матчі змогли перервати безвиграшну серію і кентяра Влад Погорілий зміг оформити хет-трик в свій день народження.

— Подія року – ваша участь студентському чемпіонаті світу?

— Ні. Подія року – це перемога нашої команди над ФК «Лісне» – саме тоді, коли я був на чемпіонаті світу. «Нива» змогла перемогти лідера чемпіонату, котрий не зазнав жодної поразки, попри статус явного андердогу. Гадаю, віиграли саме тому, що я в цей момент був в Китаї і не заважав команді на футбольному полі створити цю сенсацію:).

— Останнім часом результати «Ниви» зросли. За рахунок чого?

— Результати покращили завдяки кропіткій роботі, тільки і всього. Нашу гру у останніх матчах можна порівняти із поєднанням груші а горгонзоли. Одразу не всі зможуть зрозуміти справжній смак, але з часом це прийде!

Ми змогли нарешті повірити в себе, у свої сили. У те, що дійсно можемо здобувати результат і грати у гідний футбол. Так би мовити, «атлант трохи розправив крила»:). Секрет успіху простий.

— Розкажіть про атмосферу в нашому колективі.

— Атмосфера зараз в команді чудова. У відпустку йдемо в гарному настрої. Водночас треба відпочити один від одного, бо півроку бачимо одні й ті самі обличчя… Хоча б хтось побрився, пофарбувався, щоб щось новеньке побачити в тих самих людях:). Я, наприклад, вже три місяці не стрижусь.

— Оцініть шанси «Ниви» у другій половині сезону.

— Сподіваємось, що в наступному році зможемо ще покращити результати, піднятися вище у турнірній таблиці та радувати цим наших відданих вболівальників. Бо вони заслуговують на це.

Спілкувався Михайло ШАФІР, прес-аташе ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу