Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Другої ліги сезону 2023/24. У ній є троє вінничан!
Центральний захисник – Роман Никитюк
Локомотив прагнув відразу гучно заявити про себе під керівництвом нового головного тренера, повів у рахунку, ще кілька разів здійснював разючі прориви. Проте після стартової метушні захист Ниви вирівняв гру, й надалі дует Никитюк-Лотоцький відіграв на рівні очікувань. Відзначаємо Романа, який відіграв повний матч. Никитюк здійснив відразу 15 відбирань, добре працював на перехопленнях і під час верхових єдиноборств. Його зусиллями небезпечні кияни поступово втратили можливість прориватися до воріт.

Атакувальний півзахисник – Вадим Страшкевич
Непроста командна перемога вінничан складалася з багатьох компонентів. Зокрема, з активної та корисної гри Страшкевича, який виступав диспетчером Ниви та був причетним до більшості гострих епізодів біля воріт столичного Локомотива. Саме після кутового від Вадима Загорулько забив, скориставшись рикошетом від Рогульського. Далі Страшкевич провів кілька швидких атак, зокрема, взяв участь на початковій стадії комбінації, яку в підсумку влучним ударом завершив Швець.

ДЖОКЕР ТУРУ – ОЛЕКСІЙ ШВЕЦЬ
«Ось людина три результативних дії здійснила, а ось – дві після виходу заміни, ‒ справедливо зазначить уважний читач. ‒ Так чому ж номінація у Швеця?». Річ у тім, що, приміром, мирівчани Янюк і Захаревич феєрили в другому таймі, коли все в матчі з Металургом-2 було вирішено, стриянин Мазур забив через 25 хвилин після появи на полі. Якщо ж мати на увазі швидкість впливу, то це вінничанин Швець. Через три хвилини після появи на полі несильним кострубатим ударом він забив переможний м’яч у ворота Локомотива.
Статистика SportArena.com: 9 матчів у чемпіонаті, 2 голи, 1 асист.

