fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
5 Квітня, 2019, 9:26

Наш суперник – “Чайка” (Петропавлівська Борщагівка)

У зимове міжсезоння “Чайка”, як і вінницька “Нива”, зазнала досить істотних змін. Зокрема, клуб полишили більше десятка гравців, більшість з яких грали восени грали в основі, а також головний тренер В’ячеслав Богодєлов. Натомість на тренерському містку команди тепер 36-літній Тарас Ільницький. Крім того, її поповнили нові досвідчені футболісти. Це, передусім, володар Кубка Латвії-2017 у складі «Лієпаї» Сергій Шевчук, екс-гравець «Говерли» та «Сум» Микола Вечурко, колишній гравець нашої «Ниви» Антон Музиченко, екс-футболіст київського «Арсеналу» Олексій Бриженко, а також Андрій Єфремов з першолігового “Гірника-Cпорт“.

Команда із передмістя Києва провела підготовчий етап до відновлення змагань у другій лізі у себе вдома, передусім завдяки наявності поля зі штучним покриттям. За цей час “Чайка” провела чимало спарингів і товариських ігор, а також взяла участь в Меморіалі Щанова, де виступила дуже пристойно, не програвши жодного із 5 матчів.

Цікаво, що у осінній частині першості найпопулярнішим рахунком у матчах наших суперників був 0:1 – саме так “Чайка” поступилася у 5 зустрічах, у чотирьох поєдинках було зафіксовано нічийний рахунок 1:1, а ще у трьох – 0:0. Крім того, слід відзначити майже удвічі “веселішу” гру команди у других таймах зустрічей: забито 7 голів, пропущено 10 (проти відповідно 4 і 5 у перших таймах).