Нападник «Ниви» Павло Федосов: «Моя мама грала за збірну України з футболу»

Під час зимової перерви «Ниву» залишив основний нападник Ярослав Браславський. Новий форвард Павло  Федосов одразу зацікавив фанів. Бо він грав у вищій лізі чемпіонаті Латвії, а також одразу забив гол за нашу команду – лідеру «Агробізнесу». А ще мати Павла виступала за кращу футбольну команду України – «Легенда»! Швидкий і технічний форвард дав інтерв’ю Андрію Пацановському.

– Павле, хто вплинув на твій вибір обрати саме футбол сенсом життя?
–Мама. Вона колишня футболістка. Грала за футбольний клуб “Легенда” з міста Чернігова та за збірну України
– Яким був твій початок футбольної кар’єри?
– У 17 років запросили до білоцерківського “Арсеналу”, не було інших варіантів. Не хотів грати на область і аматорів. Хотілося грати на професійному рівні, тому і приїхав туди. Потренувався тиждень, і зі мною підписали контракт
– Ажіотаж серед вінницьких вболівальників викликав той факт, що ти пограв навіть за латвійську ФК “Рига”, який виступає у вищому дивізіоні країни. Яким був цей період?
– Поки що це був найкращий період в моїй кар’єрі. Президент білоцерківського “Арсеналу” повідомив, що мене запрошують в ФК “Рига” . Я навіть трішки здивувався, все-таки клуб вищого дивізіону чемпіонату Латвії. Порадився з батьками, і вже на наступний день погодився. Та рівень набагато вищий, ніж наші 1 і 2 ліги. Тому цікаво було спробувати свої сили.
Спочатку все складалося дуже добре. Але потім пішли травми, і мене віддали в оренду.
– І ось ти опинився у вінницькій “Ниві”. Чому обрав саме такий варіант?
– У мене була серйозна травма, дуже довго відновлювався. Мені потрібна була ігрова практика. І мій агент запропонував поїхати до вінницької “Ниви”. Я погодився. В команді грає багато моїх знайомих, з якими виступав разом в інших командах. Тому я тут.

– Відношення вінничан до недавно відродженого великого футболу. Яке враження це на тебе справило? І чи справило взагалі?
– Так, підтримка фанів, звичайно, шалена! Поки, я думаю, в 2 лізі мало вболівальників, які так підтримують свою команду. Дякую їм велике за це. Постараємося частіше радувати їх перемогами!
– Забивши свій перший м’яч “Агробізнесу” у своєму першому ж офіційному матчі в зелено-білій футболці, які відчуття тебе переповнювали на той момент?
– Завжди приємно забивати. Тим більше після такої довгої паузи. Півроку не грав, як не як. Вийшов відразу, забив. Зрозуміло, був радий цьому. Прикро, що втратили перевагу і програли
– Твій стиль нападника. З якою футбольною зіркою світового масштабу ти б себе зрівняв?
– Таких, як я, нема більше. Один такий (сміється) Жартую. Якщо чесно, навіть не порівнював себе ні з ким. Можливо, схожий з Ромело Лукаку.
– Насамкінець. “Нива” веде боротьбу за трійку кращих. В суперниках міцні колективи зі Львову, Тернополя та Житомира. Як ти розціниш шанси нашого клубу?
– Третє місце зайняти можемо. Думаю, виконаємо поставлене нам завдання!