fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
18 Липня, 2018, 9:04

Найкращі вихованці вінницьких спортшкіл тренуються разом із «Нивою»

СФК «Нива» думає не лише про сьогодення, але й про майбутнє. Тому до тренувань разом із головною футбольною командою регіону залучаються кращі вихованці вінницьких спортшкіл – ОДЮСШ Блохіна-Бєланова і ДЮСШ «Прем’єр-Нива». Наразі з профі займаються чотири юних футболісти. Серед них й 16-річний нападник Дмитро Івашків. Він з минулого сезону отримує грошову стипендію в СФК «Нива», хоча продовжує виступати в ДЮФЛ за «Прем’єр-Ниву» (вже останній сезон, до закінчення спортшколи).

– Завдяки тренуванням разом із майстрами я зміг підвищити свою фізичну форму та почав швидше приймати вірні рішення на полі, – каже Дмитро Івашків. – «Нива» – це серйозний рівень. І можливість тренуватися в цьому колективі – це вже чималий успіх. Сподіваюся, що моє майбутнє буде пов’язано із «Нивою».

16-річний лівий півзахисник Максим Подопригора із ОДЮСШ Блохіна-Бєланова також почав тренуватися із вінницькими професіоналами у 2017 році.

– Тренери «Ниви» відвідували наші ігри, відбирали кращих та запрошували на тренування. Спільна робота з професійними гравцями – це6 важливий досвід. Ці тренування – досить важкі, на них інтенсивність є набагато більшою. Але потім грати з однолітками мені значно легше, – каже Максим Подопригора. – У мене раніше були пропозиції перейти до спортінтернатів інших міст, але я все ж вирішився залишитися у Вінниці. Збираюся стати профі і з часом виступати за команду рідного міста.

На фото: Дмитро Івашків (ліворуч) і  Максим Подопригора.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу