Найко, Дударенко і Федосов – у збірній 16 туру!

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Групи А та Групи Б регулярного сезону Другої ліги сезону-2018/19.

Воротар – Олександр Литвиненко (Полісся)

Матч підвищеної турнірної ваги відбувався у Новограді-Волинському. І дуже важливо, що Литвиненко, який опустився в Другу лігу після виступів на більш високому рівні, міг допомогти Поліссю проти потужної атаки минайців. Олександр виручив відразу після кількох прицільних ударів від Гегедоша, Гавриленка, Лободи. Мінімальна перемога в матчі за лідерство здобувалася завдяки, в тому числі, надійності в тилах.

Правий захисник – Євген Корохов (Металург)

З виходом цього гравця правий фланг запоріжців почав домінувати й давати результат. Саме Корохов став безпосереднім співавтором голу Корнєва, який замкнув його подачу чудовим ударом «парашутом», також Євген дуже активно грав на атаку й сам міг забивати у ворота новокаховців. До слова, другий гол, хай і без його безпосередньої участі, також прийшов із цього краю.

Захисник – Володимир Найко (Нива Вінниця)

ФК Калуш – одна із найшвидших команд, якщо оцінювати гру на фінальній третині поля суперників. Тим не менш, у Вінниці вони так і не змогли продемонструвати свої найкращі якості. У цьому велика заслуга захисту вінничан, який зумів правильно зіграти проти швидких, технічних та схильних до імпровізації суперників. А Найко, окрім вдалої гри в своїй зоні, ще й відзначився результативною скидкою на Федосова.

Захисник – Ігор Чередниченко (Полісся)

Дуже непростий матч для житомирян, але вони, загалом, справилися з тими викликами, які здатна поставити перед обороною нинішня потужна група атаки Минаю. Чередниченко на пару з Ходулею здорово грав у єдиноборствах, чіпко опікав суперників, не даючи їм розвернутися й пробивати із зручних позицій. Всієї загрози відвести не вдалося, але позитивна сторона – звичної свободи в завершенні закарпатці точно не мали.

Лівий захисник – Олександр Дударенко (Нива Вінниця)

На своєму краю Дударенко просто чудово діяв у зв’язці з Шестаковим – вони неодноразово загострювали гру, розганяли масовані багатоходові атаки, заробляли перспективні стандарти. Якщо враховувати, що Калуш любить давати свободу дій вінгерам, які багато володіють м’ячем та імпровізують, цього разу вони були позбавлені цієї зброї й змушені були займатися грою без м’яча, що забирало багато сил.

Центральний півзахисник – Віктор Серденюк (Кремінь)

Граючи проти земляків та колишніх одноклубників, Серденюк дуже потужно відпрацював у центрі поля у зв’язці з досвідченим Піскуном. По-перше, він відкрив рахунок перед самою перервою, вдало зігравши після виносу від суперників та завдавши майстерного удару. По-друге, він дуже плідно виконував чорнову роботу. Саме з його підборів та перехоплень починалися гострі атаки, одна з яких привела до пенальті.

Правий півзахисник – Сергій Цибульський (Мир)

У дербі Херсонщини, які Миру випадають другий тур поспіль, Цибульський бере на себе не лише звичну відповідальність за роль вінгера, а грає на висоті форварда (нагадаємо, Бойко через вилучення в Запоріжжі пропускає ці матчі). І у Сергія добре виступає грати в дещо новій стилістиці. У матчі з Кристалом, який останнім часом приємно вражав Другу лігу, Цибульський затерзав екс-одноклубників. Забив сам і асистував Глущенку.

Атакувальний півзахисник – Владислав Сидоренко (Кремінь)

Молодий хавбек провів свій поки що найкращий матч за цю команду. В Одесі він вирізнявся активністю, здорово комбінуючи з товаришами по команді. Після його кутового в підсумку був відкритий рахунок, а ще в одному епізоді він завершив прохід флангом прострілом, після якого Білоусов асистував Піскуну. Також Сидоренко активно грав попереду – в одному із моментів ледве не запресингував воротаря.

Лівий півзахисник – Дмитро Олійник (Металург)

Матч проти Енергії починав ліворуч, але чим далі по ходу гри – тим більше зміщався у центр і навіть на правий край, завдяки чому у запоріжців створювалася кількісна більшість при швидких атаках. Брав участь у першій результативній комбінації (саме він з центру переадресував м’яча на Корохова, навіс якого замкнув Корнєв), а також особисто сам забив другий м’яч, за рахунок індивідуальних дій розметавши суперників. «Злий геній» новокаховців – його гол вирішив долю зустрічі на користь Металурга і в першому колі.

Нападник – Павло Федосов (Нива Вінниця)

Неодноразово втікав від калуських захисників, які, загалом-то, справедливо славляться своєю надійністю та непоступливістю. Забив переможний м’яч, здорово зорієнтувавшись при подачі кутового, а міг забивати ще й ще, влучивши у штангу та не довівши до гідного завершення кілька інших команд. Бажаючи форвардові кращої реалізації, все ж, відзначаємо, що є добре, що у нього регулярно з’являються такі моменти за рахунок ривка, рухливості та вміння відкриватися.

Нападник – Вадим Воронченко (Таврія)

ФК Нікополь періодично карає суперників за недооцінку, що обертається для них втратою очок. Але Таврія не повторила помилок декого із конкурентів, здобувши в підсумку розгромну перемогу. Хоча перший тайм завершився без голів, вже на початку другого Воронченко відкрив рахунок за допомоги Масалова. Далі допомагав групі атаки, зокрема, ставши співавтором голу Соколана.

Збірна 16-го тижня Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua