Футбольний клуб "Нива" Вінниця
10 Березня, 2019, 17:05

Представили ще одного віце-президента “Ниви” і оприлюднили вартість квитка

Віце-президент “Ниви” Вадим Кудіяров написав:

-7 березня відбулися треті загальні збори ГО “Футбольний клуб “НИВА-Вінниця”.

Перше. Затвердили звіт Головного тренера Colince Strobel Ngaha Poungoue про проведення перших селекційних навчально-тренувальних зборів. Підписано 13 контрактів з новими футболістами.

Друге. Погодили створення нової посади “Віце-президент з питань розвитку дитячо-юнацького футболу”. На цю посаду затвердили Юрія Корбута. Створюємо дубль ФК “НИВА-2”, який складатиметься з молодих вінницьких перспективних гравців. Чим фактично розпочинаємо будувати футбольну вертикаль у дитячо-юнацькому господарстві регіону, яка надасть можливість в майбутньому талановитим хлопцям потрапляти у професійний футбол.

Третє. Затвердили звіт адміністратора команди Геннадія Трофіменка про використання коштів нашої ГО під час проведення перших НТЗ. Також затвердили виділення коштів на медичні та адміністративні потреби клубу під час проведення других селекційних НТЗ.

Четверте. Затвердили вартість квитка на домашні матчі ФК “НИВА”. Вартість становитиме – 30 грн., для пенсіонерів та студентів – 20 грн., для дітей 8 років вхід безкоштовний.

П’яте. Члени футбольного клубу “НИВА” отримали членські картки.

Також обговорили багато важливих питань, які стосуються розвитку клубу. Далі буде!

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу