fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Листопада, 2020, 9:48

Микола Пастушенко: «Потрібно перемагати «Епіцентр», це додасть нам впевненості перед кубковим матчем із “Колосом”

Вашій увазі пропонується інтерв’ю з гравцем вінницької “Ниви” Миколою Пастушенком.

 -Мої вітання, Миколою. Хоча футбольний рік і добігає кінця, але привітати з місцем у лавах вінницької “Ниви” я просто не маю права. Що спонукало тебе підписати контракт із “зелено-білими”.

-Доброго дня! Хотів спробувати себе у професійній лізі, адже не можу без футболу. А також хотілось допомогти команді досягти якомога найкращих результатів.

На початку відродження “Ниви” у професійному футболі ти також брав участь, але ближче до аматорських змагань пішов з команди. Що слугувало причиною такого кроку?

-Все вірно, я знаходився в команді, яка відроджувалась та грала на чемпіонаті області. Причиною залишити клуб була мінімальна кількість часу, що я проводив на полі. Тому це рішення було обґрунтованим.

Прийнявши рішення піти, яким чином далі складалась твоя футбольна кар’єра?

-Надалі я виступав у Вінниці за “Яско” та на чемпіонаті області за “Агро-Астру”. Також ми один сезон виступали на Кубку України серед по аматорів, де поступились майбутньому чемпіону “ЛНЗ-Лебедин”. Ще побував у Словаччині, грав в 3-й лізі за “Нові Замки”. Потім невеличка пауза, і вирішив повернутись до “Ниви”.

Закордонний досвід виступів допомагає тобі в подальшому розвитку саме в лавах “Ниви”?

-Важко сказати. Адже я там був не довго. Але можу стверджувати, що умови та чемпіонат Словаччини дуже на високому рівні: багато команд , якісні стадіони – все, що потрібно для футболу.

Здобувши другу домашню перемогу, “Нива” залишила останній рядок в турнірній таблиці. Наскільки цей фактор мотивує команду перед останньою грою чемпіонату в 2020 році?

-Перемога завжди мотивує і доводить, що ми можемо перемагати. Тому це був позитивний заряд перед матчем з лідером групи. Потрібно знову перемагати, і це дасть нам більше сил та впевненості перед кубковим матчем із ковалівським “Колосом”.

-Не можу також не згадати, що і забитий м’яч на професійному рівні за “Ниву” ти також маєш…

– Так, у матчі з “Кристалом”, на Кубок України. Звичайно ж, м’яч залишиться пам’ятним для мене. Навіть пригадаю, як це сталося. Атака йшла із правого флангу, де Сербул робив простріл на ближню стійку. Захисник вибив мя’ча недалеко від штрафної, де Громок в один дотик головою перевів шкіряного у штрафний майданчик. Там уже прийняв його та відправив круглого в сітку воріт.

Останні матчі вінницької команди відбувались без твоєї участі! Яка цьому причина?

-Так, я не грав останній матч через проблеми зі здоров‘ям. Але до кубкового матчу я буду готовий вийти на поле.

вболівальникам декілька слів.

-Дякую всім, хто за нас вболіває та підтримує! На жаль, результати в чемпіонаті поки що не найкращі, але все одно нас підтримують! Тому з нашої сторони будемо робити все можливе для досягнення позитивного результату, бо в першу чергу ми граємо для вболівальників!

Спілкувався Андрій Пацановський

 

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу