fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
20 Липня, 2018, 10:08

Михайло Шестаков: «В другій лізі багато гідних команд»

Михайло Шестаков. Нападник. Народився 12.04.1990 р. Попередній клуб – «Жемчужина» (Одеса).

 

Новачок «Ниви» Михайло Шестаков розповів про себе:
– Михайле, вітаємо тебе в лавах вінницької “Ниви”.
Які фактори вплинули на обрання саме нашого клубу?

– Дякую. Один із головних факторів – близькість мого дому. Він знаходиться недалеко від Вінниці, в Ладижині. Хочеться бути ближчим до сім’ї. Важливо те, що команду очолює тренер, з яким я вже працював. Також клуб намагається створювати хороші умови для праці!
– Змінювати першоліговий клуб команду другої ліги легко для футболіста?
– Думаю, що кожен футболіст прагне грати на більш вищому рівні! Але друга ліга – також цікава. Тут багато гідних команд. Тому що мене не важко було прийняття рішення про перехід до «Ниви»!
– В кубковому матчі проти “Реал Фарми” відбувся твій дебют. Щоправда, із заміни. Вітаю тебе з цим. Як пройшов процес взаєморозуміння із партнерами на полі?
– Дякую. Я вже працював під керівництвом Дениса Борисовича, тому знаю чого він прагне від футболістів, яка тактика тощо. Тому в цьому плані все гаразд.
– Пам’ятається, вінницькій “Ниві” ти забивав ще у складі “Жемчужини”в рамках другої ліги. Товариші по команді не згадували тобі той епізод?
– Так, пам’ятаю ту гру! Тоді такий курйозний м’яч забив. Вже не пам’ятаю, хто пробивав по воротам, але м’яч від ноги захисника попав мені в голову і залетів в ворота. Партнери не згадували, але я його запам’ятав.
– Наш наступний суперник — тернопільська “Нива”. В Кубку вона програли аматорам, а з нами розпочинає регулярний сезон. Що скажеш про партнера по дербі?
– Не володію великим об’ємом інформації стосовно нашого суперника, але тренер нам на теоретичних заняттях розповість про сильні та слабкі сторони тернополян. Зараз будь-яка команда може створити достатньо проблем, тому потрібно налаштовуватись дуже серйозно!
– Слідкував за подіями Чемпіонату світу?
– Так, звичайно.
– За кого вболівав?
– За красивий футбол.
– Якби ти мав можливість, у якої футбольної зірки минулого взяв би автограф?
– В Рональдіньйо.
– Для вболівальників декілька слів скажеш?
– В дебютному матчі в Одесі вже встиг відчути підтримку вболівальників. Було дуже приємно, дякую вам!

Матеріал надав Андрій Пацановський, фото прес-служби СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу