Міністр молоді та спорту – про ситуацію навколо Центрального міського стадіону Вінниці

Головний вінницький стадіон “Локомотив” на вулиці Замостянській, який наразі перебуває в плачевному стані, необхідно знести та збудувати новий. Про це сьогодні під час зустрічі з головою вінницької ОДА Валерієм Коровієм заявив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

На думку урядовця, замість існуючого стадіону потрібно збудувати нову сучасну спортивну споруду, на якій має бути передбачена можливість проводити не лише футбольні матчі, але й легкоатлетичні змагання. “Не треба вже гратися з ним (стадіоном “Локомотив”, – ред.), його треба зносити. Там прекрасне місце, гарний парк, потрібно шукати інвестора”, – вважає міністр.

На це голова ОДА Валерій Коровій зазначив, що, можливо, доцільніше було би спорудити новий стадіон десь за межами міста. “Адже потрібно передбачити можливість паркування великої кількості транспорту, відтак потрібно шукати місце, де дешева земля. Тобто це за містом треба десь робити, напевно. Шукаємо зараз бізнес, який можна було би залучити до цього”, сказав Коровій.

Нагадаємо, що нещодавно Вінницька міська рада надала відповідь на петицію щодо долі стадіону “Локомотив”. В офіційній відповіді йдеться про пошук інвестора, який би виконав реконструкцію спортивної споруди.

Джерело: сайт “Вежа”