Футбольний клуб "Нива" Вінниця
12 Лютого, 2017, 22:39

Меморіал Закарлюки. «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Нива-В” – 2:0

Група А. 1 тур.

Голи: Пилиповець, 23, Горбаченко, 66

 

Матч проходив на досить слизькому полі НТБ «Арсенал-Київ» (Щасливе). Це, звичайно ж, наклало свій відбиток на гру. Адже перед цим матч клубів першої ліги Оболонь-Бровар (Київ) і Колос (Ковалівка) на цій же арені не відбувся. Столичний колектив, зігравши кілька хвилин, відмовився продовжувати і запропонував перенести поєдинок через небезпеку отримання гравцями травм на слизькій арені.

Спершу після кутового Зоря виклав м’яча потенційному новачку «Арсенала-Київщини», екс-ворсклянину Пилиповцю. І Олександр вразив ворота вінничан (більшу частину гри діяв основний воротар гостей з Поділля – Максим Бабійчук). Міг зрівняти рахунок нивівець Ігор Маляренко, однак його удар з-під поперечини відбив переглядовий воротар «канонірів».

А в другому таймі Влад Горбаченко, який пройшов фахову школу в столичному Арсеналі, а також плідно грав на Київщині, закріпив перевагу Арсеналу-Київщини. Відзначимо, що і в першому колі Другої ліги команда Андрія Ущаповського виявилася сильнішою за Ниву-В (2:1 в Білій Церкві).

По складах. У «Ниві-В» новачків ще переглядають і не вважають поки за потрібне їх афішувати, тому що до підписання контрактів ще далеко. Одне можемо констатувати: у команді є нові люди у всіх лініях. Ведеться селекція. Власне, участь в зимовому турнірі – один із її етапів, поєднаний з ігровою практикою.

У другому турі «Arsenal Cup» імені Сергея Закарлюки.

Нива-В зіграє з першоліговим Колосом (Ковалівка, Київська область), а Оболонь-Бровар (Київ) – з Арсеналом-Київщиною. Матчі пройдуть 15 лютого

За матеріалами: «СпортАрена»

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу