fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
1 Червня, 2021, 11:35

Максим Зеленевич: «Хочеться побачити якнайбільше вболівальників на трибунах»

Своїми думками про переможний матч для вінницької “Ниви” поділився півзахисник «зелено-білих» Максим Зеленевич.

Гра була важкою. В першому таймі не все у нас виходило. В другому таймі ми додали в швидкості, і почали з’являтися гольові моменти. Чудово використали нагоди зі стандартних положень. Результатом я задоволений.

-Максиме, тобі знову вдалось забити, з чим тебе і вітаю! Проте цього разу ти зробив це зі штрафного… Зізнавайся, довго “шліфував” такі стандартні удари на тренуваннях?

-Дякую. Абсолютно всі у команді тренують виконання штрафних ударів. Я вирішив пробити і все вийшло. Наче так і мало бути (посміхається – авт.)

Наступний матч нашої команди проти одного з претендентів на підвищення в класі – дунаївецького “Епіцентру”. Чого ти очікуєш від цієї гри?

-Гратимемо лише на перемогу! Все в наших руках … І ногах (додає з посмішкою –авт.)

-Нарешті матчі дозволили проводити з глядачами на трибунах. Допомагає цей фактор команді чи навпаки – більше відволікає від недавнього “закритого” футболу?

-Коли команду підтримують з трибун – це дуже класно. З’являються додаткові сили і мотивація, які змушують рухатись тільки вперед. Підтримка дуже важлива для «Ниви». Дуже хочеться побачити якнайбільше вболівальників на трибунах.

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу