Максим Гурідов: «На матч із «Вересом» налаштовуємося максимально серйозно»

Думками щодо поточної ситуації для “Ниви” поділився голкіпер Максим Гурідов.

– Максиме, третя гра “Ниви” в поточному чемпіонаті і третя невдача. Що, на твою думку, є причиною такого, не побоюсь цього слова, провального старту?

– Вважаю, що наша проблемна сторона на нинішній момент – це гра на стандартах. Забагато допускаємо помилок під час стандартних положень. І це є причиною невдач на старті сезону. В матчах з «Поліссям», «Калушем», «Поділлям» всі бачили, що під час стандартів нам бракує концентрації.

– Матчі без глядачів. Наскільки важко грати за порожніх трибун?

– Дуже складно. Вболівальники — це імпульс команди. Вони дуже допомагають, коли команді непросто – відчуваєш підтримку з трибун. Для гравців це є важливою складовою. Дорогого вартує.

– Вболівальнику цікава також і тема суддівства в подільському дербі. Як вважаєш, сім доданих хвилин для суботнього матчу в Хмельницькому не забагато?

– Багато. Для мене це рішення є загадкою. Звідки взялись ці сім хвилин, не зрозуміло!? Як і всі рішення судді упродовж всього матчу.

– Вже пройшли декілька днів від цієї чергової поразки. Як команда налаштовуватиметься до матчу з одним з лідерів таблиці?

– Матч із «Вересом» буде важливим для нас в психологічному плані.  Зрозуміло, що непросто налаштовуватись після трьох невдач поспіль. На жаль, це буде черговий матч без підтримки наших вболівальників. Але, гадаю, команда зробить правильні висновки. І на матч із лідером налаштується максимально зібрано та з повною серйозністю.

Спілкувався Андрій Пацановський