fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Березня, 2021, 9:26

Максим Гурідов: «Безмежно радий поверненню до «Ниви»

Пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю із новачком вінницької “Ниви”, воротарем Максимом Гурідовим. Нагадаємо, раніше він вже виступав за нашу команду.

–Максе, нарешті я дочекався моменту, коли знову можу поспілкуватись з тобою, як з гравцем зелено-білої команди. Чим займався, коли був вільним агентом?

–Безмежно радію через повернення до команди. Дякую президенту «Ниви» і тренеру, які повірили в мене і надали шанс. Навіть незважаючи на те, що я півроку я був без тренувань та змагальної практики.

Так склались обставини, що я шість місяців був змушений провести без команди. Намагався себе спробувати на перегляді в іншому місці. Там не склалося, не домовилися стосовно моїх умов. Потім переїхав до Києва, там працював дитячим футбольним тренером.

-Прийняв рішення щодо повернення до Вінниці швидко?

-Зрозуміло! Як тільки мені зателефонував головний тренер, знадобилось лише декілька хвилин для прийняття рішення. Я відразу ж погодився.

-Раніше тобі вже доводилось працювати з Володимиром Циткіним. Чи став у пригоді досвід від цієї співпраці і чого ти очікуєш сьогодні?

-Володимир Борисович – великий професіонал! І дуже вимогливий тренер. Якщо дослухатись до його слів і виконувати заплановий обсяг роботи, можна сильно додати! Тобто, покращувати свої кондиції. Я вже проходив такий шлях, коли Володимир Борисович працював тренером воротарів. Сьогодні бачу, що на тренуваннях кожен викладається по максимуму. Вірю, що вся інформація, яку нам надає головний тренер, принесе користь і результат.

–Додавати все ж прийдеться, оскільки конкуренцію тобі складає ще один Борисович, тільки Іван. Воротар Карабін має колосальний досвід виступів на професіональному рівні…

-Завжди є бажання додавати і ставати кращим. А стосовно конкуренції, це завжди на користь. Коли спостерігаєш за спортсменом, який чимось кращий за тебе, працюєш із ще більшою віддачею, зростаєш. Стосовно Івана Карабіна можу сказати лише позитивні слова. Він чудовий воротар з великим досвідом. Між нами спортивна здорова конкуренція і товариські відносини.

-Розкажи про досвід від роботи дитячим тренером.

-Це чудовий досвід, і в першу чергу життєвий. Водночас потрібно до останнього чіплятись за свої шанси, працювати на тренуваннях і грати в футбол. Тобто займатись тією справою, яку обожнюєш і вмієш найкраще за все.

-Тренувати дітлахів – найважчий з етапів тренерської кар’єри! Можемо констатувати, що “першу цеглину закладено”, і в майбутньому станеш тренером?

-Все можливо (посміхнувся-авт.). Проте сьогодні потрібно концентруватись на ігровому футбольному майбутньому, хоча і важко налаштуватись після тривалої перерви.

-Днями відкрилась виставка в краєзнавчому музеї, яка присвячена історії вінницького футболу! Плануєш її відвідати?

-Авжеж! Багато експонатів бачив на світлинах в Інтернеті. Як тільки буде можливість, відразу приїду і оціню працю небайдужих вболівальників вінницького футболу

-Із яким воротарем тобі хотілось би провести хоча б одне тренування разом?

-Якби була така можливість (з посмішкою на обличчі-авт.), без роздумів обрав би Ікера Касільяса.

-Насамкінець декілька слів для вболівальників.

-Вірю, що “Нива” подарує відмінні результати своїм вболівальникам. До зустрічі на стадіоні, ваша підтримка є дуже важливою для нас.

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу