Футбольний клуб "Нива" Вінниця
7 Травня, 2017, 20:08

Лідера «Зелено-білої сім’ї над Бугом» Віталія Шкурака призначили уповноваженим «Ниви-В» по роботі із вболівальниками

Сьогодні, 7 травня, відбулася зустріч почесного президента «Ниви-В» Василя Вовка і фінансового директора клубу Людмили Стасюк з найбільш активними представниками вболівальницької спільноти. На ній були дані відповіді на наболілі запитання та окреслено план поступального руху вінницького футбольного клубу вперед.

Також Василь Вовк призначив лідера активної вболівальницької спільноти «Зелено-біла сім’я над Бугом» Віталія Шкурака уповноваженим СФК «Нива-В» по роботі з вболівальниками. Він з сьогоднішнього дня прийнятий до штату нашого футбольного клубу.

– Для мене головне, як нас сьогодні запевнили на зустрічі, що «Нива-В» є і буде! Радує, що керівництво прагне покращувати роботу в усіх аспектах, розвивати структуру, йти на контакт з прихильниками клубу, – каже Віталій Шкурак.

17620425_1171932982929185_4112412226589666949_o

Віталій Шкурак розуміє, що спільнота «Зелено-біла сім’я над Бугом» – це «крапля в морі». Він вважає своїм першочерговим завданням на посаді уповноваженого СФК «Нива-В» по роботі з вболівальниками покращення відвідуваності домашніх матчів.

– В хорошому сенсі слова необхідно заманювати вінничан на футбол. Важливо, щоб на ігри ходили не лише активні вболівальники, але й пересічні містяни. І щоб вони отримували радість і задоволення від перебування на трибунах, – підкреслює Віталій Шкурак.

– Віталію, як плануєте покращити відвідуваність?

– Складових може бути багато, в двох словах не розкажеш. Будемо проводити агітаційну роботу і розповсюджувати квитки в навчальних закладах і громадських організаціях, на підприємствах. Плануємо розміщувати цікаву та оригінальну рекламу на білбордах тощо. В перервах ігор можемо проводити конкурси і лотереї не лише серед членів клубних карток «Ниви-В» (як робили до цього), а серед усіх глядачів.

Прес-служба СФК «Нива-В»

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу