fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
30 Червня, 2021, 21:28

Контрольний поєдинок. «Нива» розійшлася миром зі столичним «Лівим берегом»

Сьогодні, 30 червня, вінницька «Нива» в гостях провела перший контрольний поєдинок у це міжсезоння. Суперником нашого колективу був дебютант Другої ліги «Лівий берег» (Київ).

«Нива» вийшла на поле в такому стартовому складі: воротар на перегляді, Бондар, Хохлов, Попов, гравці на перегляді, Кучер, Маляренко, Громок, Георгієв, Браславський, гравці на перегляді. За заміну виходили Гурідов (в), Зеленевич, Калітов, Подкуйко.

Першою на 32-й хвилині забила вінницька «Нива». Після індивідуального проходу відзначився нападник Ярослав Браславський. Через 10 хвилин після розіграшу кутового удару господарі поля відігралися і встановили остаточний рахунок 1:1.

В другому таймі обидві команди мали гольові моменти, але більше нікому не вдалося відзначитися.

-Результат цієї гри не мав для нас великого значення. Але хлопці старалися і виконували те, про що ми домовлялися. Отже, зіграли гарно, я задоволений. Про дії «Лівого берега» поки що зарано казати, адже суперники робили багато замін, як і ми. Але у цього клубу добра база, хороша інфраструктура, – сказав головний тренер «Ниви» Володимир Циткін.

Наступну контрольну гру «Нива» також проводить в гостях, 2 липня у Волочиську (Хмельницька область) гратимемо із місцевим «Агробізнесом». Початок матчу – об 17.00.