fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Березня, 2021, 17:27

Контрольний матч. «Нива» – «Любомир» – 1:0

Сьогодні, 13 березня, вінницька «Нива» проводила останній контрольний матч перед поновленням чемпіонату України з футболу. Суперником нашої команди був ФК «Любомир» (Київська область). Цей колектив із наступного сезону збирається заявитися у Другу лігу. Грали на СК «Нива».

Наша команда вийшла на поле в такому складі: Карабін (в), Попов, Хохлов, Калітов, Білик, Сербул, Загорулько, Маляренко, Зеленевич, Петрук, Георгієв. Після перерви на поле виходили Браславський і Осмоловський. Малу кількість замін можна пояснити тим, що наразі у «Ниви» п’ять травмованих футболістів.

Більшу частину матчу «Нива» контролювала перебіг подій на полі. На 15-й хвилині нивівець Георгієв влучив у штангу. В середині тайму граючий президент Загорулько і Зеленевич в одній із атак пробивали зі вбивчих позицій, але гостям пощастило зберегти ворота недоторканими. Все ж ще до перерви зусиллями Георгієва «Ниві» вдалося відкрити рахунок.

На початку другого тайму воротарю вінницького клубу Карабіну кілька разів довелося вступати у гру. Втім, більше гольових атак створили саме вінницькі футболісти. «Любомир» рятували штанга, поперечина, а ще одного разу вихід віч-на-віч не реалізував граючий президент.

Отже, 1:0. Хоча по грі рахунок міг бути й більшим. Наступний матч «Нива» проведе вдома вже в рамках чемпіонату України з футболу (друга ліга). 20 березня суперником підопічних Володимира Циткіна будуть «Карпати» (Львів).

В післяматчевому коментарі спортивний директор «Любомира» Олег Спічек зауважив, що результат матчу із «Нивою» не мав для нього особливого значення.

-Водночас після матчу більше запитань, ніж відповідей. Тут грали наші футболісти на перегляді, і їхній переважно виступ не вразив. Щодо планів нашої команди: проходимо ліцензування, аби дебютувати із нового сезону в Другій лізі.

Головний тренер «Ниви» Володимир Циткіна після матчу був у доброму гуморі. Він жартома пояснив, чому команда не використала низку гольових моментів: «залишила забиті м’ячі на наступну гру». Щодо наступного суперника «Карпат», то пан Циткін поки що немає відповідної інформації, не переглядав контрольні матчі львів’ян. За його словами, «Нива» в штатному режимі готується до поновлення чемпіонату, і готова до зустрічі із будь-яким опонентом.